Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yeter ama bu kadar

xzbit

Öne çıkan mesajlar

bu ne ya 2 gundur oyuna giremiyorum beramusta bi sorunmu var hos bu e.p çıktından beri heryerde var sorunda bole giderse bırakırım ben bu oyunu birde arkadaslar nagelerin damegleri duzelecekmi bi bilginiz varmı????
the lost lover
beramus lvl62
arc.mage fire and ıce
Sosyal ağlarda paylaş

Lagdan öldüm 6.606.678 exp gitti.

Nasıl mı?

Ash kesiyordum. Lag oldu. Ash vurmaya devam etti. Benim vurduklarım dmg vermedi. 1-2-3-4-5 derken 6 ash oldu çevremde, koştum koştum. enerji gitmeye devam etti. Red Ball oldum. "HiaaaAaAaaA" diye çığırdım. Allahuekber dedim ve secdeye gittim...[signature][hline]Her başarılı erkeğin arkasında, o başarının yaratıcısı olan kadın vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaKsi, 11 Eylül 2005 12:31 tarihinde demiş ki:

Nasıl mı?

Ash kesiyordum. Lag oldu. Ash vurmaya devam etti. Benim vurduklarım dmg vermedi. 1-2-3-4-5 derken 6 ash oldu çevremde, koştum koştum. enerji gitmeye devam etti. Red Ball oldum. "HiaaaAaAaaA" diye çığırdım. Allahuekber dedim ve secdeye gittim...

1günde 3kere oldu :/ %15 bum 62i anca rüyamızda görcez artıq :([signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Nasıl mı?

Ash kesiyordum. Lag oldu. Ash vurmaya devam etti. Benim vurduklarım dmg vermedi. 1-2-3-4-5 derken 6 ash oldu çevremde, koştum koştum. enerji gitmeye devam etti. Red Ball oldum. "HiaaaAaAaaA" diye çığırdım. Allahuekber dedim ve secdeye gittim...

asokhgğopıashgğpıkashgpğ0as :D:D:D
sana müstahak az bile :D asga tepelerinde aşkmış :D:D:D[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Nasıl mı?

tam olarak giden exp yide ezberlemiş :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 11 Eylül 2005 12:34 tarihinde demiş ki:
said:

Nasıl mı?

asokhgğopıashgğpıkashgpğ0as :D:D:D
sana müstahak az bile :D asga tepelerinde aşkmış :D:D:D

CZ de romantism den iyidir :D[signature][hline]Her başarılı erkeğin arkasında, o başarının yaratıcısı olan kadın vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BuRiAL_TR, 11 Eylül 2005 13:14 tarihinde demiş ki:
asjgoasjgboajsbg :D:D:D
Arkadaşlar herkes sorsun kaksi ye lvl 61 sin neden ash knight kesiyodun diye :D:D:D:D:D

Bu soruya cevap ver kaksi cevap verrrr
asşogjbhaosas :D:D:D[signature][hline]Everything was good , everything was OK before KE. Uninstall that shit from ur pc then................
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunun cevabı gözlerininizin önünde desem, çok mu filozof vari takılmış olacağım :)[signature][hline]Her başarılı erkeğin arkasında, o başarının yaratıcısı olan kadın vardır.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 11 Eylül 2005 13:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...