Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Continuum - Subpsace [rebirth]

Befounder

Öne çıkan mesajlar

merhaba arkadaslar,

uzun sure once populer olan oyuna ben tekrar basladim hazir amerikadayken (ping dialupla 210)

Draconiac nickiyle Javelin oynuyorum. Yanimda turk bayragi bir banner var. Giricek olanlar buraya nicklerini biraksinlar, birde 5 dakikalarini ayirip kendilerine bi banner hazirlasinlar, mumkunse turk bayragi olsunda birbirimizi taniyalim.

Su anda trench warsda oynuyorum, hazir yeni clienti cikmisken herkesi tekrar beklerim!

Draconiac
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Befounder, 16 July 2003 04:46 tarihinde demiş ki:
@-overdose- :

NBLda Draconiac Fireheart karakterini yaratan GM bendim. Daha sonra bircok serverda draconiaclar ve fireheartlar turedi...

yep, GameMaster im tanıdık soyadlar var Draconiac diye.[hline]There is no beginning there is no end,
There is only change,
Progression backwards is this where we are heading,
Take back your soul forget your emptiness.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Befounder, 16 July 2003 05:45 tarihinde demiş ki:
Sordular soledik mendozam, ne edem :)

SubSpace
Bayragi nereye koiim, daha otesi neden koiim? Basit bi editorde bi bayrak cizicen, hem grafikerim die gecinen sensin, hade hade...

Ya basit olduğu için uğraşmak istemiyorum. Sen şuraya koyu versen de hepimizde aynı bayrak olsa.. Nasıl olur. Hem senin yaptığından daha güzelini mi yapacaz...[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...
Sosyal ağlarda paylaş

Ehehe uzun bir aradan sona Extreme Games'e girebildim bugün. Gerçi pingi 400'e düştü ama o zamanda packet loss artıo.
%9.0'un üstüne çıkıo serverdan bana packetloss.

Girdim bounty 125 yaptım, 10-15 gemi arka arkaya öldürdüm. Hehehe iyi bir run oldu 5 aydan sonra.

Javelin rulz.[hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

ben trench wars ta oynuom [SCT] deyim bannerım böle nükleer bişi :P ha nickim suicidalz edit:nicki yazmamışım
[hline]And I find it kinda funny, I find it kinda sad
The dreams in which I'm dying are the best I've ever had

[Bu mesaj metboy tarafından 19 July 2003 11:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...