Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mage damage hatası hakkında.

Lonely

Öne çıkan mesajlar

yani LoneLy kardeşim bundan sonra böyLe kaLırsa ben o kdr emeğim oLan magemi bırakırdım hatta ne yeni çar kascam oyunu bırakırdım...

o kdr uraştık wizard +8 yaptık ne yani eLinde wood staff oLandan 3-5 fazLa vurmak içinmi o kdr para harcadık biz ...

kesinLikLe düzeLmeLi yoksa bende k.o. gibi başka bir oyun aramaya başLayacağım ama w0w deiL...

Zamanında çizgi fiLm die çok daLga geçmiştik güLme komşuna geLdi başına oLdu :([signature][hline]Nick : Fukara
LVL : 60
Job : ELEMENTAL LORD
NP : 12xxx
Server : Diez
Nation : Karus
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi konuda yanlışınız var sanırım adamalr bugları ve düzeltilecek olayları açıklıyolar yani magelerin staff ları konusunda bi sorunumuz var stafflıda staffsızda çok az dmg fark ediyo bu demektirki bu bööle sürmeyecek biz bunun farkındayız ve bu sorun çözülecek aynı şekilde meteor ve novanın aynı effektte olaması ve dier sorunlar gibi ...
yani bunlar bug report (problemleri raporlamak diyelim) yani stafflarınıza sahip çıkın yakında umarım düzelir bunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KaSiMPaTi_1, 10 Eylül 2005 09:47 tarihinde demiş ki:
tosun_paşacıgım ben 36 yaşındayım bizim zamanımızda ilkokullarda inglizce die bişey yoktu... Daha sonrada ortaokul ve lise yıllarındada ne çıkarsa bahtına usulu geçerli oldugu için bana Almanca çıkmıştı... Dolayısıyle ingilizce bende yok (Varsa da benım haberım yok)... Bu yuzden 3-5 satır yazı yazmak zorunuza gidiyorsa yazmazsınız olur biter...

Yazıp açıklayan arkadaslarında ellerıne saglık zahmetler oldu...

ben anlatamadim derdimi. ya$i buyuk olan birinin ingilizce bilmesi lazim demedigim apacik ortada. dikkat ederseniz orada yazdigim gibi "bir suredir" gecerli olan ilkogretimden ba$layan ingilizce egitimiyle oyunda yogunlukta olan 14-15-16 ya$larindakileri du$unerek sordum. bu oyun herkesi cok alingan yapmi$. ilginc...[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

Birbirinize özel msj atmayı deneyebilirsiniz.

Konuya geri dönersek;
Arkadaşlar k2 kaybolan zamanınızı GMler eventlerle düzeltirler. UOdaki ph gibi yani. fazla exp questleri fln. Zaten kral da yapabiliyo böyle şeyleri[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lonely, 10 Eylül 2005 11:15 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar.
Adamlar "tüm bugları elimizden geldiğince çabuk, elimizden geldiğince kısa zaman içerisinde düzeltmeye çalışıyoruz" demişler.
"Bu buglar böyle kalacak, bundan sonra oyun böyle" dememişler.

bu demek oluyor ki vokerlik bitmiş deil :) bug listesinde buna da değinmişler çünkü..ii ki boşu boşuna reskill yapmamışım..sevindim valla..bu arada tüm arkadaşlardan sabırlı olmalarını tavsiye ediyorum..şu buglar bi geçsin bakın o zmn ko nun o eski tadı daha da artarak nasıl geliyo..hoş gerçi okullar açılıo..lise 2yim bu sene öss için kasmaya devam..ke den uzun süre kopuk kalıcam ne yazık ki..ama arada buraya yazarım..önümzdeki yaza devam ederim kaldıım yerden..[signature][hline]Name: Legionaer
Level: 4x
Class: Blade
Nation: El Morad - Barbarian
Clan: Army of Allah (Leader)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

bu damageler düzelmezsse eğer bende oyunu bırakıp japko veya mykoya başlayacağım böle olmaz yırtındım o kadar para verdim +7 salamender aldım 2 gün sonra değersiz bi staff haline geldii yazık valla[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : ReactioN
Server : Ares
Class : Elemental Lord

Sosyal ağlarda paylaş

MYKO hepsinden beter. gate geçişleri mutlaka dc. eslanta gidiş dc. vendora mal satarken dc. herşey dc. bolca da lag var. forumunda dedim ki vendora mal satarken dc oluyorum çözün şunu dedim. adam sorunu rapor ettğiniz için teşekkür ediyorum dedi.[signature][hline]Eternalus, 09 Eylül 2005 23:03 tarihinde burda demiş ki:
beyler söyleyeyim de madalyamı kaldırsınlar deyip de madalyalılara yardakçı diyenlere prim vermeyin. forumda yardakçılık nedir ya? forum yetkilisine yağ çeksem n'olur? bana para mı verir? beni evine mi alır? bana kaset mi yapar? beni şarkıcı yapıp pavyonlarda mı çalıştırır? istetsem bana varır mı?
Sosyal ağlarda paylaş

bakın arkadaşlar bu magelerin damge olayı kalıcı olacak...gibi gözüküyo çünkü bug deil yani adamlar demişki eline staf alınca damagein çok az değişecek staf olmassada hmn hmn aynı damgeyi koyacaksın...durum şudurki BU BİR BUG DEİLDİR...VE HERZMN BÖYLE DEVAM EDECEKTİR...ki böylece bu oyun bence bitmiştir ..bugünlerde maradonda ticretle uğraşacam baktım böyle devam ederse magei bırakacamki bu gidişte herkes bırakır...:(mageler olmassaki savaşlarda biter fetihlerde biter...(mageler olmayınca yolu kimse açamayacağı için bütün meleler kafakafaya kapışcak toplu kesim olmadığı içinde invade olamayacak:((gelecek hakkındaki yorumum)....[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

inşallah düzelir böyle oyun olmaz derim ben adam gelip bana malice atıyor arkasından asasinin teki çıkıp 2400 vuruyor ve ben sadece 350 gibi çok salak bi damage vuruyorum ki ben paper ve elinde lycaon olan bir mage im
eğerki benim canım acırsa bende onun acıtmalıyımki oyunda bi eşitlik olsun[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıyorum (YTL)
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 10 Eylül 2005 18:49 tarihinde demiş ki:
inşallah düzelir böyle oyun olmaz derim ben adam gelip bana malice atıyor arkasından asasinin teki çıkıp 2400 vuruyor ve ben sadece 350 gibi çok salak bi damage vuruyorum ki ben paper ve elinde lycaon olan bir mage im
eğerki benim canım acırsa bende onun acıtmalıyımki oyunda bi eşitlik olsun

işte dediğim gibi eşitlik lazım ki oyun renklensin:(yoksa mageler toptan bırakırsa...oyun oynanamaz ztn...[signature][hline]Talia Skinsiz çıkmam abi...
Sosyal ağlarda paylaş

garanti düzeltilecek yoksa oyunda mage kalmaz (2 - 3 n00b tan başka)

gerçi hoş bugün yine iki kişi öldürdüm ama balıma denk geldi heralde :D
bu arada int mage lerin artık resist gibi özellikleride varmış 160 int e 30 ar resist geliomuş (böyle salakça bi konu için tebrik ediyorum gm leri benim paper olmamın amacı özellikle pet mage lere yüksek damage vermek pet mage gibi salakça bi damage vericeksem bende pet olayım herkes pet olsun bu sefer hiç adam öldüremeyelim paperken 500 vuruyosam pet iken kaç vururum bilmiyorum :D)[signature][hline]Name : Marla_Singer
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıyorum (YTL)
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.

[Bu mesaj JoeyRamone tarafından 10 Eylül 2005 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 10 Eylül 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
bakın arkadaşlar bu magelerin damge olayı kalıcı olacak...gibi gözüküyo çünkü bug deil yani adamlar demişki eline staf alınca damagein çok az değişecek staf olmassada hmn hmn aynı damgeyi koyacaksın...durum şudurki BU BİR BUG DEİLDİR...VE HERZMN BÖYLE DEVAM EDECEKTİR...ki böylece bu oyun bence bitmiştir ..bugünlerde maradonda ticretle uğraşacam baktım böyle devam ederse magei bırakacamki bu gidişte herkes bırakır...:(mageler olmassaki savaşlarda biter fetihlerde biter...(mageler olmayınca yolu kimse açamayacağı için bütün meleler kafakafaya kapışcak toplu kesim olmadığı içinde invade olamayacak:((gelecek hakkındaki yorumum)....

saçmalama orda bug listesi verilmiş ve orda söylenenlerin hepsi bug ve düzeltilecek..o dmg ler aynı kalır mı yaa çok saçma bi kez baştan..düzelicek herşey..sabır..sadece sabır..[signature][hline]Name: Legionaer
Level: 4x
Class: Blade
Nation: El Morad - Barbarian
Clan: Army of Allah (Leader)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...