Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

+1 Mirage nasıl upgrade ederim?

dlhangman

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar +1 mirage aldım bunu en iyi şeklde upg etmem gerekiyo nasıl yapıcam? yani ne kullanim? upg la ilgili bilgim var ama high quality bi itemi upg ederken daha dikkatli olmam lazm. Mesela şu charondaki ilk scroll varya +5 e kadar yapar falan dio onu +3 e kadar kullansam kırılma riski varmı? yada +5 e kadar hep blessed mi basçam?? naapçam fikir vern lütfen xD
Sosyal ağlarda paylaş

+3 e kadar high grade up scrolla bas bi item yakıp +4 e sonra yine 1 item yakıp +5 e bas(bunu anvill in etrafında kırmızı yanmasını bekleyerek de yapabilirsin) +6 içinse yine bir item yakıp bus bascaksın +7 e zorlama derim eline bi tane daha +6 gecirince falan +7 ye dene :D

p.s: kesin diildir hiç bir zaman :D

Edit: bu ko taktigi[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
np::D
Clan:ExCise
+8 bow dusurdum sevindirik oldum :D

[Bu mesaj Treador tarafından 10 Eylül 2005 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Treador, 10 Eylül 2005 13:48 tarihinde demiş ki:
yapma ya o kadar zorlastı mı :(

High grade evet çok zor.

Normal 250k lık scroll=Eski Cursed, bu yüzden +3 de bile yanma ihtimali var, eğer BUS kullanmazsan.[signature][hline]----------------
Nick:Nynaeve
Class:Archmage
Server:Beramus
Lvl:62
Np:81xxx
Sosyal ağlarda paylaş

Selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım, aynen yukarıda belirtilmiş durumdayım, 2 tane miragge +1 var elimde ve satmak ile upgrade arasında kararsızım.O anvile ne koysam patlıyor, chitin armorları bus ile +4 de ve +5 lerde patlatıyorum sürekli, archer'ım ve assassine dönmek istiyorum bıçakda buldum ama şu upg olayı yok mu, sürekli korkuyorum OK e basarsan ve hep patlıyor.Oyunda paramda var ve sırf Bus ile basarak gidebilirim +6 yapmak istiyorum, ama eminimki ya +4 yada +5 de patlıycak gibi geliyo ikiside :) ,sizinde önerinizi almak istedim, sırf bus ile o 2.6m lik scroll ile +6 yapabilirmiyim ikisinide ?
Sosyal ağlarda paylaş

2 tane miragge yaktım, üstüne piana ya girerken DC oldum bıktırdılar oyundan, bıraktırılması için zorluyorlar milleti heralde, nerde eski KO, savaşta DC olmasına bile rağzıyım geri döndürseler keşke, upgrade success rate miş tamamen palavra sadece uyduruk itemlerde geçerli o.Millete daha çok para kaybettirerek Premium user sayısını çoğaltmaya çalışıyolar.Knight cash aldırmak için uğraşıyorlar, oyun zevkinin artık içine ettiler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...