Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

heinz transferi

codename_curse

Öne çıkan mesajlar

said:
tony_montana, 31 Ağustos 2005 09:55 tarihinde demiş ki:
gerets verdiğ,i demeçlerde sürekli çok mutlu olduğundan bahsediyor marek heinz transferi dolayısıyla, gerets bu kadar ısrarla istediine ve bu transfer de olduğuna göre bize artık marek heinz i sonuna kadar desteklemek düşer, inşallah başarılı olur

Neden Destekliyor ..

Pires dedi alınamadı..
Killy Dedi alınamadı bunlar sadece basına yansayanlar basına yansamayanlarıda düşünürsek .. bu rakam 2 diğil 12 dir kısacası bu mecburiyetten Taraftarlar için yapılan boş bir transferdir .. Ha başarılı olurda umarım ben yanılırım ..
Sosyal ağlarda paylaş

işte bu yüzden desteklemeliyiz heinz uyum sorununu aşarsa özellikle frikileriyle takıma çok büyük katkı yapar ve başarılı olur, yönetimi ben de savunmuyorum martta bir an önce bırakmalarını bekliyorum fakat şu an takımımız iyi giderken yeni de bi futbolcu gelmişken nolursa olsun hep destek tam destek...[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

taraftar için yapılan bi transfer olduunu düşünmüorum taraftar için yaparsan çok daha tanıdık bi ismi getirirsin heinzi ülkede çoğu kişi hiç izlemedi etmedi elbette geretsin istediği bi adam demekki boş deildir sonuçta bekleyip görüces hemen herşeyi tenkit etmek anlamsız[signature][hline]can't settle the area
Sosyal ağlarda paylaş

para yok olayına gelirsek para cidden yok ama bişeyi çok merak ediyorum şimdi geçenlerde bjk lı muhalefetler biraraya geldi para yok klüp büyük bi kirizin eşiğinde dendi hatta rıza futbolcuların ücretinde azalma yapılmasını talep etti madem bjk nın da parası yok nasıl 2 tane yıldız oyuncuyu şak diye getirebildiler?hem de kleberson gibi bi adamı neredeyse bedavaya getirdiler o oyuncu için 2.6 milyon avro bedava sayılır,burada bizim yöneticilerimizin bariz bir beceriksizliği yatıyor gs gibi bi dünya markasını bile kullanmayı bilmeyecek kadar beceriksizler[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

heinz banik ostrava da forvet mevkiinde oynadığı için herkes tarafından forvet biliniyor fakat heinz orta saha oyuncusudur ve gerçek yeri AMC dir almanyada da çok kötü bir sezon geçirdiği de dorudur fakat heinz almanyaya uyum sağlayamamıştı ve umarız türkiyede başarılı olur neden bu kadar olumsuzsun anlayamıyorum[signature][hline]Make Way For The Bad Guy!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tony_montana, 31 Ağustos 2005 20:22 tarihinde demiş ki:
heinz banik ostrava da forvet mevkiinde oynadığı için herkes tarafından forvet biliniyor fakat heinz orta saha oyuncusudur ve gerçek yeri AMC dir almanyada da çok kötü bir sezon geçirdiği de dorudur fakat heinz almanyaya uyum sağlayamamıştı ve umarız türkiyede başarılı olur neden bu kadar olumsuzsun anlayamıyorum

Gercek yeri AMC degildir AML dir ama AMR gorevinide iyi yapabilen bir oyuncudur.[signature][hline]----Cennet'te Cehenennemde kendi içinde-----
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo, 01 Eylül 2005 16:36 tarihinde demiş ki:
ne fark eder?sonuçta adam surekli gol atabilcegi mevkide degilki.garip garip yorumlar yapıp sorada uste cıkmaya calısmayın pls
Sol kanat Sonuçta orta açar we asist için oynar 1 sezonda 1 gol 3 assist gayet başarısız bir performans
Sosyal ağlarda paylaş

adı sanı bilinmeyen sırf transfer yapmıs olmak için yapılmıs bi transfer olarak goruyorum.pek faydalı olacagını dusunmuyorum gerçi gs ye kim gelse bu saatten sonra pek fark etmez.[signature][hline]Cmabridge Üinversitesi
Cmabridge Üinversitesinde yaıpaln bir arşaıtrmaya gröe, bir kleimedkei hafrlrein hnagi sıarda didizlikleri dğeil, ilk ve son hafrlrein dğoru yedre olamalrı öenm tşamıatkadır. Geirsi taammen kamradaşır ve ynie de surosnuz olraak okubanilir. Buunn sbeebi isnan benyinin her hafri tek tek dieğl kemileelri bir btüün oralak omukadısır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoruK, 01 Eylül 2005 19:18 tarihinde demiş ki:
futbolu bilmeden konuşmayın. herşey istatistik deildir. futbolcunun tüm kariyeri bir seneden ibaret de değildir. herkesin düşüşe geçtiği zamanlar vardır

Bak işallah diyorum işallahh ...

Bu adam Avrupada oyle bi ses getirirki bu sene UEFA kupasını Galatasaraya getirir .. Işallah .. En büyük dileiğim bu ..

Buna inanmıyorum Fakat umarım Türk Futbol Tarihine altın harflerle kazırız .. Ilerde çocuklarımıza anlatacağımız bir adam vardı .. Hagi ..

Bundan bi 10 sene sonra bi Heinz vardı Galatasarayı avrupada nerelere taşıdı deriz..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...