Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Reduce nedir?

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

Reduce, bir silahın yada itemin, kullanılması için gereken statları indirger. Örnek: bir kılıç için 90str istiyor ise, reduce scroll kullanıldıktan sonra 75str istemesi gibi...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackHawk, 10 Eylül 2005 16:06 tarihinde demiş ki:
Upgrade edebilirsin fakat elemental damage ekleyemezsin diye biliyorum ben.

evet upgrade edilio ama elemental dmg eklenemio :( keşke daha önceden öörenseydim..geçen gün aldığım bardish+5 i önce reduce yaptım daha sonra +6 yaptım ve blessed elemental scroll aldım..denedim defalarca ama niye dmg eklemediğini anlayamadım..ta ki bu topicteki BlackHawk ın postunu görene kadar..+8 yapıp mor mor yanmasını sağlayamiicam yaa tüh..nyse ama lvl 41de bardish+6 kullanıyoruz o da bişey :)

[Bu mesaj Spidey tarafından 10 Eylül 2005 16:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 10 Eylül 2005 16:42 tarihinde demiş ki:
hee bende denemiyim o zaman upgrade scroolla kırıorum +2 ye veya +3e eçerken reduce olayına hiç girmiyim o zaman

blessed reduce scroll kullanmanı tavsiye ederim eğer reduce yapmak istiyosan..başarı oranı %95 diye biliyorum,yani korkmana gerek yok..önceki postta da söylediğim gibi bardish +5ken reduce bastım,daha sonra bus la +6 yaptım..şimdi wizard staffla uuraşıyorum kuzen için +6 flame dmg yapıp bırakıcam ama 2 tane yaktım bgn +5te :) scrolla para harcamaktan tp parası kalmamıştı bu sabah daha sora saolsun bi iki kişiden 25er k alınca kendimi attım abyss ye..dediğim gibi blessed reduce scrolla yüksek başarı oranıyla reduce basabilirsin itema..[signature][hline]Name: Legionaer
Level: 4x
Class: Blade
Nation: El Morad - Barbarian
Clan: Army of Allah (Leader)
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...