Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Olmuyo Olmuyo Olmuyo Acil Yardım

sonique

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar k.e yi hiç bir yerden download edemedim ve ensonunda bilgisayarımda k.o la ilgili ne varsa sildim bana gerçekten çalışan ve oyunu baştan download edebileceğim bi adres lazım knight onlinenin kendi adresinden bile oyunu indiremiyorum lütfen bana yardımcı olun. Patch değil oyunu baştan yüklemem lazım. LLüüttffeenn[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

İlk KO elinde varsa eğer onu bilgisayara yüklüyosun canım kardeşim benim.. Ardından bekliyosun louncherden teker teker indiriyo patchları otomatik olarak .. ve bu belki 5 saat belki de 3 gün sürebilir.. Ama en doğru yol bu.. Siteden full son sürümü indirmede problem var...

Bi öneri daha ilk ko yu yine yüklüyosun.. sonra tekrar otomatik yüklerkene patchları tam ..98 patchı yüklerken çıkıyosun.. Dooru KE li bi cafe ye ve ordan son yamayı alıyosun. Knight online nin içine yamayı atıyosun ve oynuyosun.. Ben ikisini de denedim ve oldu.. Lütfen konu falan açmayın 45353457935 tane konu var bu olaylar hakkında...[signature][hline]VisuaL_TR
Warrior Pro
Lvl 5x
Diez

İki arada kalmıştı.. Kız arkadaşı ve KE.... Sonsuz mutluluğa giden yolu seçti ve... Merheba KE......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...