Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iyi gitarist aranıyor(niye kötü gitarist arıyalım ki :-D )

Hakiki_Portnoy

Öne çıkan mesajlar

Grubumuz "Four Knights of Inner Turbulence" bir reform arayışı içerisindedir.(artık 4 kişi değildir bi kere)Şu anda girip çıkan elemanlardan sonra;davul,ritm gitar ve bass olarak kaldık.bize şarkıların gitar bölümlerinde yardım eli uzatacak,yeteneğini konuşturacak bir solo gitarist gerekiyor.Ankara-Demetevler'de kendi amfisi ve gitarı varsa bunları koyup istediği zaman çalışabileceğimiz bir stüdyomuz mevcut.Ankarada oturursa kendisi için kolaylık olur (hergün istanbuldan ankaraya gelinmez diğ mi?)
Metalden soft rock'a,yabancıdan türkçeye,Dream Theater dan barış manço şarkılarına kadar geniş bir yelpazede çalışabiliriz.Yeter ki hep beraber anlaşılsın,"şu şarkıyı çalışalım" denilsin.Evde tabları çıkartılır,çalışılır,stüdyoya gelip kompoze edilir.Mühim olan müzik üretmek.Elimizde bikaç gig imkanı var.(debut-üniversite şenlikleri-konserler)Bonus olarak ta beste çalışmalarına girme düşüncemizde bize yardım edebilir.Ritmcimiz solo konusunda yeterli olamayacağını düşündüğü için böyle bir arayış içindeyiz.
Serbestteki ankaralı elektrocular düşünün bi.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...