Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mecbur kaldım sory

marksman

Öne çıkan mesajlar

o kadar uğraştım ama pc de difiriz olduğu için sabah girdiğim ke yi; makinayı açıp kapadıktan sonra bi daha yüklemem gerekti.yani versiyon 1.298 bunu launcherden ptpmatik yükledi ve ardından 1299 versiyonunu update etmeye başladı ve bitti az önce optionstan ayarlarada baktım ama ke yi göstermiyor :( ko daki görüntüler geliyo ve yeni versiyonu istiyo benden neden olmuyo.fikir verirseniz bende denerim şimdiden teşekkürler
kusra bakmayın böyle bi topic açmak utanç verici :(
makina benim değil başkasının mecbur kaldım sory
Sosyal ağlarda paylaş

kendin söylüosun işte deep freeze olan makineyi kapayıp açtıktan sonra tüm bilgiler eskiye döner deep freeze programını kapatıp tekrar upgrade ediceksin ve sonra bi res at sonra programı çalıştır.[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Satıyorum (YTL)
Dip Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
JoeyRamone, 09 Eylül 2005 17:17 tarihinde demiş ki:
kendin söylüosun işte deep freeze olan makineyi kapayıp açtıktan sonra tüm bilgiler eskiye döner deep freeze programını kapatıp tekrar upgrade ediceksin ve sonra bi res at sonra programı çalıştır.

biliyorum dostum şu an yeniden update ettim ama çalıştırdığımda ko çıkıyo hep. başka bi nedeni olabilir mi versiyon 1299 şu an _?
Sosyal ağlarda paylaş

ko dosyası klasöründekı server.ini dosyasına bi bak
orda versiyon eger 1299u ındırdıyse 1299 olmalı, 1298 se 1298
farklıysa bunu bu şek,lde deiştir
oyuna gırerken de hs update acılmıyosa eger , yıne ko klasöründekı hs dosyasına girerek ordan hs update logosunu çalıştır bi update etsin
yine girmezse makinaya restart at sora oyunu çalıştır.
yine olmazsa elinden tutucak birini bulup Boğaziçi Köprüsüne çıkabilirsin :P
umarım olur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
srkn15, 09 Eylül 2005 18:46 tarihinde demiş ki:
ya KO yu geri versinler yada hepberaber bırakalım. Bu ne yaw damage vuramyrm zaten gitti gül gübü mage.

Arkadaşlar konu ile alakamız yok ise, lütfeeeenn ama lütfeeenn ivediyetle o konuyu(başlığı) terk edelim..... başlıkla alakasız mesajlar atmayalım...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Beverly, 09 Eylül 2005 18:50 tarihinde demiş ki:
Biz burda istediimiz kadar hede hödö yapalım anlamı yok.
Yapılıcak tek şey var ,o da yeni gelen patch leri beklemek bu tip sorunların ve oyun içindeki bug ların düzeltilmesini ummak..

arkadaş çok dogru soyluyor :D

ben 1299 u indirmedim :D 2000 falan gelirse onu indiririm :D launcher dan diilde clientten açınca oyuna girebiliorsun hala 1298 le oynuorm 1299 yamuk bir patch burda 1299 hakkında bişiler yazılmıştı bi bakıp ole yapsaydınız daha rahat olabilirdi

saygılar...[signature][hline]Nick:Treador
lvl:5x
np::D
Clan:ExCise
+8 bow dusurdum sevindirik oldum :D

[Bu mesaj Treador tarafından 09 Eylül 2005 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SymboL, 09 Eylül 2005 19:08 tarihinde demiş ki:
bak eğer deeep freeze yi kapamayı bilmiyosan ctrl+alt+shift+f6 ya bas ve şifreyi gir boot thawed i tıkla yeniden baslat sonra update et

biliyorum.deep freeze yi kapadım ve 1299 u update ettim.sonra geri çalıştırdım şu an server şu ;[Server]
Count=1
IP0=login.knightonlineworld.com

[Version]
Files=1299

[Join]
Registration site=http://www.knightonlineworld.com/joinus.asp
ama oyuna girdiğimde eski ko ya giriyor ve benden yeni versiyonu istiyor.optionstan da baktım ayarlara versiyon 1299 save changes and restard dedim yine aynı;olmuyor.hackshield updateye bile girdim onuda update yaptım (HSupdate).yine olmuyor ümidimi kestim artık.bana ufak bi ayrıntı war gibi geliyor ama yok yapamıyorum.winzip ile bi alakası olamaz çünki launcherden otomatik update yaptı;ümidimi kestim artık.sinirden kafayı tırlatacam
Sosyal ağlarda paylaş

samimi sölüyorum sana oyunu yükleyemeyen bi dertli yükleyip de girebilen bin dertli..
lag desen ayrı bug desen ayrı server list i apayrı
o yüzden fazla kurcalamanın hiç alemi yok gereksiz yere kasıp da kendi sinirini de bozma kardeş
msn de ve cafede sadece soru var saçmasapan hurafe türü cevaplar uyduruk beyin ürünü ben şöle yaptım çalıştı surdakı forumda 6ıncı satırdaki patch i indir şeklinde durumlar vs..
tek yol var sabırla beklemek..
Forum kuşu oldum sabah beri o senin bu benim geziyorum :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...