Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Launcher dan 1299 Download

PiCaLLo_TR

Öne çıkan mesajlar

said:
EviLCrieS, 09 Eylül 2005 14:17 tarihinde demiş ki:
launcherdan çekemeyen arkadaşlar için yazdım..

o zaman kusura bakma kardeş IP görünce kıllandım mağlum KE patch için böyle akıllı yaratıkcıklar türemişti forumda
;)[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler Ben oyuna girdim ve bi bakındım o hani sizi deli eden current zone hatası geçmemiş yane hala alacaksınız o hatayı fakat diğer serverleri hepsi gözüküo önceden sadece 1. serverler gözüküodu şu anda yeni patchle bu sorunu kaldırmışlar fakat current zone (10060) hatası hala duruo MAplardaki kareler düzelmiş falan .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklore, 09 Eylül 2005 14:38 tarihinde demiş ki:
Beyler Ben oyuna girdim ve bi bakındım o hani sizi deli eden current zone hatası geçmemiş yane hala alacaksınız o hatayı fakat diğer serverleri hepsi gözüküo önceden sadece 1. serverler gözüküodu şu anda yeni patchle bu sorunu kaldırmışlar fakat current zone (10060) hatası hala duruo MAplardaki kareler düzelmiş falan .

dün sabaha karşı fix oldu o sorun .... bugün hiç öle bi sorun almadım a1 e girerken ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

şööle bi olay var sanırım arkadaşlar
1.298 i launcherdan deilde elden siteden yüklediyseniz launcherı çalıştırdıınızda gene 1.298 i download etmek ister bu yüzden 1.299 u da siteden indirim programfiles ın içindeki knightonline klasörüne açmanızı (extract) gerekir sanıyorm ki
Sosyal ağlarda paylaş

said:
dontgo, 09 Eylül 2005 14:47 tarihinde demiş ki:
şööle bi olay var sanırım arkadaşlar
1.298 i launcherdan deilde elden siteden yüklediyseniz launcherı çalıştırdıınızda gene 1.298 i download etmek ister bu yüzden 1.299 u da siteden indirim programfiles ın içindeki knightonline klasörüne açmanızı (extract) gerekir sanıyorm ki

gerek yoq öle bişeye önce prog.files a girip ko yu açıon içinde server.ini adlı dosyayı açıon orda 1288 i 1298 yapıon ve launcher 1299 otomatik çekio ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BADDAL, 09 Eylül 2005 14:49 tarihinde demiş ki:
HAYIR BEYLER OPTİONSDAN AYARLARI 1299 YAPMASSANIZ HAYATTA OLMAZ TABİİİ EXTRACKT DA YAPACDAKSINIZ

aynı şey işte options veya server.ini[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zzz, 09 Eylül 2005 14:40 tarihinde demiş ki:
said:
Darklore, 09 Eylül 2005 14:38 tarihinde demiş ki:

dün sabaha karşı fix oldu o sorun .... bugün hiç öle bi sorun almadım a1 e girerken ...

Fix oldu diosunda benım aldıgım current zone hatasını ben mi uyduruom ?? B1 de
Sosyal ağlarda paylaş

beyler dün sabah herkez curent zone diyodu şimdi ben bu saba rahat rahat girdin dolaştım +8 2 tane item çıkardım sattım ettim dedim cz ye gidem çiçek böcek oyun curretn zone verdi bi daha da giremedim as çarımla üstelik bi bugg var lvl atlayınca - lere düşüyosun tek çaresi relog ki çıkıp girmek ayrı bi derttt ama bana göre bikaç ıtem efeckten başka bir farkı yok üstelik efekelr yönünden ilerlemesine rağmen diğer oyundan kötü bir çok yanı var.AYRICA NEDİR BU PATCH YA SABAHA ANCA İNER HERHALDE[signature][hline]Server:Beramus
Name:baddal31
Clan:Terapi
Grade:2
Np:13xx

Sosyal ağlarda paylaş

Patch zaten, 1298 update i yapıldığı sırada hazırda bekliyordu. Eğer 1298'i ftp ye girerek çektiyseniz görmüşsünüzdür... :)[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...