Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

lvl up

slickers

Öne çıkan mesajlar

ya güzelim sen yaratık kesmeye devam et NORMAL exp yi doldurunca level atlıosun puahahaha bayada topic açıldı gerçi :D
yada en iyisi sen anlamıcan direk re-log yap
relog ne dersen çık oyundan bi daa gir :D[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu sadece bi hurafe den başka bişi dil herkez daha önce ki jo ko( japon knight online) ile karıştırıo
o oyun içersinde solucanlardan +8 itemler çıkıodu
olay bunndan ibaret diğer bi olay da kasılan exp sayısında bi değişiklik yoh benim kastığım exp aynısa 1 lvl civciv in de kastığı aynı eski expdir lütfen bu hurafelere kapılmayalım....

JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rebirht, 08 Eylül 2005 19:37 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bu sadece bi hurafe den başka bişi dil herkez daha önce ki jo ko( japon knight online) ile karıştırıo
o oyun içersinde solucanlardan +8 itemler çıkıodu
olay bunndan ibaret diğer bi olay da kasılan exp sayısında bi değişiklik yoh benim kastığım exp aynısa 1 lvl civciv in de kastığı aynı eski expdir lütfen bu hurafelere kapılmayalım....

JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....

ya arkadaşım ne hurafesinden bahsediosun ben dedimki oyunda bug mı war ne dedim sen de hemen hurafe diosun lvl 8 olduğumda character kısmında 236bin exp gerekior ayrıca % dolarken de ona göre doluyor ama sonradan anladık bug mış ha bide bu oyun da da çıkıyor +8 itemlar o da ayrı bir bokluk[signature][hline]before ko :I after ko :) before ke :D after ke :((((
Sosyal ağlarda paylaş

said:
by_hacker_warwas, 08 Eylül 2005 21:00 tarihinde demiş ki:
sana katılıyorum arkadasım

siz manyamışsınız.. Başka bişey demiyorum...[signature][hline]VisuaL_TR
Warrior Pro
Lvl 5x
Diez

İki arada kalmıştı.. Kız arkadaşı ve KE.... Sonsuz mutluluğa giden yolu seçti ve... Merheba KE......
Sosyal ağlarda paylaş

İlk önce arkadaşın sorusuna cevap vereyim;
Arkadaşım o da bir bug. Yakın zamanda düzeltirler. Sen devam et o xp'yi almasanda lvl atlıyorsun zaten. Dün bana da oldu oradan biliyorum. Ayrıca eksiye düşme olayını da tekrardan karakter seçme akranına dönüp oradan kendi adamını seçerek yapabiliyorsun. Böylece sorun hallolmuş oluyor.
Ayrıca solucanlardan +8 item düşüyor doğru ama çok kötü itemlar. Sadece görünüş var ama icraat yok. +6,+7'ler düşüyor onlar daha iyi item'lar. Birde fark ettiniz mi bilmem ama KO'da hiç +6 veya +5 +4 upgrade edilebilir item çıkmıyordu. Dün bana +6 upgrade edilebilir bir item çıktı. Güzel bir değişiklik.
**Son olarak bu küpeleri falan birleştirmeye yarayan scroll'un adı nedir ve nerede satılıyor bilen var mı?(Başka bir topic açmayayım dedim. Bir kaç yerde bu konu geçiyor ama scroll'ün adı yazmıyor.)[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 09 Eylül 2005 10:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya dex arkadaşım neresi güzel ya biz malmıydık 10m para verip +6 wiz aldık bilesydim böyle olacağını beklerdim biraz alırdık elimize +8 wood staffları zaten wizard la bi farkı da yok gibi bişey sanki server yeni açılmış gibi itemler drop oluyor[signature][hline]Nick:SuPeR_MaGiCaN
LvL :47 Mage
Np :5x :D
Server:Beramus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...