Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beyler lutfen yardımmm Roguemi Warriormu

tr_achilles

Öne çıkan mesajlar

warrior oyundaki en yüksek defansı olan karakter...
sword dancing dolma süresi yok kadar az arka arkaya dewamlı sallıyorsun elindede büyük ihtimal bardish ;400 400 az bilem bi mageye 800 800 bilem wurabilir ama.asasinin de yeri ayrı.bi kaç + özellikleri war.ben şimdi ikisinden birini seçsem asasin açardım niye dersin asasinle daha iyi oynuyorum;hangisiyle daha ii oynuyorsan onu seç
Sosyal ağlarda paylaş

warrior tabiki ama lvl kasması daa zor. Sword dancing dediin devamlı vurabiliosun bi bekleme suresi yok ama rogue da daha kolay lvl kasabilirsin warriorda provoke denilen toplu dovebileceen bi skill vardı o iptal oldu genede tercih senin ama 60+ ve guzel bi setin + ii bi silahın olmadan warrior yalandır.[signature][hline]AccuraCy_Lord
ANCIENTS
Ares 1 - 2
Assassin
LeveL: 61
SatıLıQ
Sosyal ağlarda paylaş

Achilles Elin Hızlıysa Combo bakımından assian güseldir Assian olursan aradan alır kaçarsın adamları.
Warior Olursan Saglam itemin olması lazım Genellikle Önde oldugu için .

Ama Bi assian pvp de WArior u alamaz[signature][hline]Bir Gün Yalan Sölüceksen Eğer
Bırak Karşındaki Sana Güvendiği
Kadar İnansın..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tr_achilles, 08 Eylül 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
bossu kesen adamı ben roguele nasıl kesecem :(

senin derdin bossu kesen adamımı kesmek :D ???
warrior kasmak artık dahada zorlaştıhem 62+ olamadıktan ve sağlam itemlerin olmadıktan sonra o warrior yalan olur ama asasinle 5x ten itibaren czde bilem volta atarsın :)
yönlendirmek gibi olmasın ikisinide hakkı yenmez ama ben asasin derim bu şartlar altında :D
Sosyal ağlarda paylaş

hangisini seçersen seç, keşke diğerini olsaymışım diceksin. kendimden biliyorum.

[signature][hline]Dretkag / Hunter / LvL 5x / KanKardesligi / Deimos
Shakkil / Elemental Lord / LvL 6x / BiatchKnights / Ares

[Bu mesaj Shakkil tarafından 08 Eylül 2005 15:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer reskill stat yaparım diosan 160 str gerisi Hp verenlerde vardı
skillerde full def geri kalanı passion/attack
ama genelde >
45 def gerisi attack 90 hp gerisi str üzerine full hp takılar full hp basılı chitin set giyiyolardı
son dediğim en çok kullanılan ilk dediğim hem masraflı reskill restat parası hemde çok kullanan yok[signature][hline]fastreload, 02 Temmuz 2005 01:21 tarihinde demiş ki:
hocam bindiğin dalı kesiyosun çükünü keserim senin
Sosyal ağlarda paylaş

selamlar ben wariorum ben ce warior çok ii bi char ama tonla paran olur sa daha ii olur ben bu warior charıma 5 milyara yakın para
harcadım yani anladığın paran nolursa warior aççç
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadasim bak bu secim senin oyundan ne beklediginle alakali bise..

1)cz yi ilerde düsünüorsan warrior asasinden daha avantajlidir.Healt i cok oldugundan kolay kolay yatmaz..

2)Eger np kasmayi düsünüorsan bi mage hem asasinden hemde warr den daha avantaclidir..Uzakdan sallarsin nowalari yatar aninda 3 5 kisi savasda..

3)ama yok ben oyundan zevk almak action yasamak istiorum diorsan asasin sececeksin..Tam anlamiyla action karakter asasindir..

Bunlarida göz önüne al öle secimini yap
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...