Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stafflar çalısmıyor

Shaklaban

Öne çıkan mesajlar

mage ler heç üzülmeyin bu geçici bi attack bug tabi sizin tam randumanla çalışmanız en az 2 hafta sonra benden sölemesi bu empire nin yerine oturup bu bug ve lag da kurtulması uzun süre alıcak....
sadece attack diil bi çok şeyde bug war bende çok küfür ediodum ama adamlar haklı bambaşka bi oyun oturtmak kolay dill 2 hafta sıkıcaz kendimizi...REspecT

JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rebirht, 08 Eylül 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
REspecT=(SAYgılar,hörmetler) Saygıda kusur etmeyelim dedim sonuçta yeniyim forum da :P

JOP:priest
nick:REbirht
LVL:59 buçuk:P
server :ares
glan:patroit
IRK:allaha şükür insanız....

Respect saygılar anlamına gelmez,anlamı "saygı"dır.Yani mesajını yazıp yazıp sonuna saygı diyerek yazının bitirmen gibi birşey.
Staffların düzelmesinin 2 hafta falan alacağını da düşünmüyorum.Oyundaki en önemli bug bana göre,bir karakterin ezik kalması.1299 çıkar bi kaç güne.

Duwolf ve omega meteorla bana 600-630 arası vurabildiler.Staff aktif olsa max 700 vuruyordu omega.Benim vuruşum magelere thorn la yaklaşlık 350-450 arası değişiyor,ama warrior ve rog lara 700 vurduğumu gördüm.Yaklaşık cz vuruşlarım böyle,yaratıkları pek denemedim.

[Bu mesaj sinned tarafından 08 Eylül 2005 12:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Durum o kadar vahim değil,lvl i kaç o arkadaşının?Mp stat ina bağlı birşey.Ama burdan lvl i düşün birinin elinde elixir +8 olduğu çıkabilir.Sanırım fire olduğunu sölemişsin. lvl i düsüktür,int e vermekten mp ye verememiştir.Paper mage şuan çok daha avantajlı yani.

[Bu mesaj sinned tarafından 08 Eylül 2005 12:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...