Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hatalar ve Çözümler

OogieBoogie

Öne çıkan mesajlar

Evet oyunun yeni olmasına bağlamadığımız bazı hatalar var ve başıma geldi eminim çoğunuzun başına da gelmiştir.

1) Mana eksilere düşebiliyor.Bu durumda ne skill kullanabiliyor ne de iksir içebiliyoruz.Yapılması gereken şey ; bu durum olduğunda "shout" chat ile herhangi birşey yazıp enter'a basmak olmalıdır.

2) LvL atladığımda birçok kez skill puanlarım gelmedi.Stat puanları geldi ama skill puanları yoktu.Merak etmeyin oyuna tekrar girişinizde hakettiğiniz tüm skill puanları yerlerinde dağıtılmak üzere duracaktır.

3) Karakter bilgi ekranında "atak" ta bir gariplik var.Elimde +5 scimitar ile geziyordum.Ardından asıl silahım olan 67 lik priest hacker aldım.Ama "atak" bölümü eskisi gibi durıyordu ve verdiğim hasar buna göre hesaplandı.Tabi oyundan çıkana kadar..[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
NP : NotProblem
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

pckopat bu kesinlikle ağırlık bug ı bug dan dolayı server senin üstünde çok eşya olduğunu we daha fazla ağır eşya alamayacağını sölüyo ve trade de yapamazsın demiş onuda ben anlamadım ama :P olay bundan ibaret bu ve buna benzer olay ları çok görücez zati bellidi böle bugg ların olacağı takma kafana bunlar relog la aşılacak şeyler ok..REspecT

weight
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...