Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ağlamak,yalnızlıktır.çırılcıplak...

Deniz

Öne çıkan mesajlar

Ağlamak

Ölüm vuracak yüzüne senin de,
Sen de hissedeceksin,
Varlığın yokluğa dönüştüğünü,
Uyurken ağladığını her gece.
Öyle ki,
Sicim gibi gözyaşların,
Rüyalarından kaçmak ister.
Kimbilir,
Hangi rüyanın neresınde,
Sarıldı hayallerimiz,
Olmayan gözlerimizde oynayan
O repliksiz oyunda.

Ağlamak,
Yalnızlıktır,
Cırılcıplak...
Deniz E.

Her türlü yoruma açıktır buyrun...

[Bu mesaj Deniz tarafından 07 Eylül 2005 20:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Deniz tarafından 07 Eylül 2005 20:34 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Deniz tarafından 07 Eylül 2005 20:40 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yazı güzel olmuş...
Eline sağlık.

Ama ağlamak paylaşmaktır... İçindeki dışarıya vermenin huzurudur. Çıplaklıktır doğru ama paylaşmak yalnız olmaz...[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

çok hoş olmuş..:)[signature][hline]En iyi gilette bu..! Dünyanın bütün meşhurları bununla traş oluyo..ingiltere kralı, rahmetli başkan kenedi, taçsız kral pele, baken bahuwer,kaleci mıyer , nadya komınaçi, biricik bardo, fenerbahçeli cemil..hepsi şöhretlerini bu bıçaga borçlular..!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kymophobia, 07 Eylül 2005 21:45 tarihinde demiş ki:
İçindeki dışarıya vermenin huzurudur.

burda kim huzur buluyor anlayamadım ben o zaman aydınlatırmısın bi sana zahmet?içindekileri dısarıya vermek huzur veren bir işlem diye çıkarttım ben sen ne anlamda soylemiştin?

edit:bu arada şiir hakkında yorum yapmadım ama daha once okutmustu zaten deniz bana.beğendiğimi soylemiştim[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!

[Bu mesaj Akerfeldt tarafından 08 Eylül 2005 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ağlamak eylemi, içerideki bir şeyin dışarıya akıtılması, öıkarılmasıdır.
Huzur ise düzgün nefes alınarak bile elde edilebilen bir ciğerleri doldurma anıdır.
Kim kimle yarışıyor, anlamış değilim? Benim yorumum bana ait, "hayır ağlamak huzurlu değildir" dedin ve şimdi ben yorum yaptığım için kendi yorumumu mu eleştirmeliyim?
Benim kelimelerim, benim yorumum, öyle demek istediğim için söyledim...[signature][hline]Türkiye'nin en geniş anime arşivi için;
Binlerce CD ve yüzlerce DVD tutan arşiv için;

Mail: [email protected]
MSN: [email protected]

Takaslık ve satılık...
Sosyal ağlarda paylaş

yarıstığım falan yok senle arkadasım,hala cumle mantıksız bence ama neyse uzatmıycam.yorumuna bişe dediğim yok istediğin kelimeleride kullanırsın,ben sadece ne demek istediğini sordum, gereksiz tartısmaya girmek gib bir niyetim yoktu yani[signature][hline]when you kill a man, you're a murderer.Kill many, and you're a conqueror.Kill them all ...Oh you're a God!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...