Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Roland TD20

Toledor

Öne çıkan mesajlar

Eve bir elektro davul almaya karar verdim. Zuhal müziği aradığımda Rolandın temsilcisiyiz dediler. Model ve fiyat sorduğumda

TD8 3600$ [spo1=td8][/spo]
TD10 2500$ (2.el) [spo3=td10][/spo]
TD20 4600$ [spo2=td20][/spo]

Birde sizin fikirlerinizi sorayım dedim. Değişik marka değişik yerlerde daha ucuza satılan biryer biliyormusunuz[signature][hline]Ben sevdanın oturduğu sokakta oturuyorum
Geceler hiç bitmiyor ben hiç uyumuyorum

Sosyal ağlarda paylaş

TD20 derim bence.
Twin pedala kadar var hem.Gerçi çok anlamam elektro davuldan ama,performansını biliyorum.

Redall'a bi sormak lzım bunu :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen benim arkadaşımda TD 10 var...

Yanlız TD10ların kasnak vuruşları çok yazıf yok gibi.. Birde süper bi bug var.. Hihat kapalıyken hiç zevk alınamıyor çünki duyulmuyor..

:) Bi abuse ettik Anfi girişine bağladık sonra eşitledik sesleri.. :)[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

EHeh 4600 $ a öyle bi davul almış olsam şahsen ben bana satan adamın derisini yüzer kullanırım yani :D
Bak 2500 euro gitara verdik,mübarek ken smith gibi yarıyo ortalığı :D[signature][hline]o . o .. o/ . o/ .. o/ .. o/
|. | . /|/. /|/ .... |__ .. |__
_______/___/___/_____/____

Kuğu Gölü..
Made by Çukulatalı Korax
[Pati halay ve bale ekibi kurucusu]
Sosyal ağlarda paylaş

asıl mesele o zaten...neyse ki elektronik olunca komşuların meşalelerle kapıya yığılıp "açıın diri diri yakıcaz onuuuu" demesi olasılığı yok :-P o nedenle aile daha sıcak bakıyo olaya.tabi fiyat unsuru var ama taksit maksit yapılır bişey ya..[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Heh, kimse meraklı degil zaten 5k usd verip elektronik davul almaya. Ağaç davul çok ses yaptığı için tercih sebebi oluyor elektronik davullar.

Neyse konuya dönelim. Ben de böyle bir elektronik davul almak istiyorum ama Rolandlar çok pahalı geldi, biriktir biriktir bitmez :) O yüzden Yamaha'nın DTX serisine bakıyorum ve tuşesi de var sanırım. Geçen gün Kıvılcım'da adamın teki çalıyordu elektronik davul. Roland gibi kaliteli birşey değildi ama tuşesi falan vardı ve gayet hoştu sesi. Tuşe hemen her elektronik davulda var sanırım.
Gaza geldim devam edeyim hehe, bu elektronik davulların en güzel kısmısı da çaldıgını kaydedebilmen, üzerinde bas sampleları var onlara eşlik edebilmen ve bence en güzel ses ayarı yapabildiğin için sesi kısıp bilgisayardan müziği açıp şarkıya direkt olarak eşlik edebilmen. Tadından yenmez diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...