Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Profösyönel Anlamda Ilk Şarkım

Sorj

Öne çıkan mesajlar

Şu an Baya ilerlettim.Allahım bana nası bi gaz verdinde böyle bi şarkı yaptım.Başı punk o matic teki bi kaç solo gitar şeyinden alınmıştır. ;)

Gerçekten çok hoşuma gitti Punk rock tarzı olarak GERÇEKTEN. Ama şu anda tam değil! Tamamlamaya çalışıyorum ne tür ritimler koysam diye.

Av - Punk Rock Song (Save as - Hedefi farklı kaydet)

Nerelerde ne gibi yanlışlar vs vs yazarsanız ee aman Kısaca yorumlarınızı yazarsanız çok sevinirim.Her geliştirdiğimde Buraya upload edeceğim.

Bu gerçek anlamda yaptığım en uzun beste ve en güzel beste.Gerçi daha sözler yok :-P

Lütfen 2 dakkanızı ayırıp bakarsanız çok sevindirirsiniz beni.Yorumda yazarsanız acayip mutlu olurum.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Sosyal ağlarda paylaş

ya katıcam işte.Aslında vokal olsa Farketmezsiniz aynı olduğunu ritimin.Çunki çoğu şarkı aynı ritmi gidiyo ama vokal bateri (BASS) olduğu için farketmiyosunuz gibin bişey .-P.Olabildiğince Melodik yapmaya kasıyorum... Çalışmalarım devam ediyo.[signature][hline]Turkiyede bir ilk mmorpg arşivi hadi, Online dünyaya sizde katılın
Sosyal ağlarda paylaş

Emeğe saygı güsel olmuş eru fena değil hani ama biraz yumuşak sanki atarilerde fln müzk olur ya onun gibi olmus :-)[signature][hline]For every action,there's an equal and an opposite reaction..
[b]MSN:[email protected][b]

[b][b]Frostman, 24 Ağustos 2005 01:20 tarihinde demiş ki:

Arkadaslar ben evden server kurdum ama cok dandık oldu.
[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

İsteyen bu midiyi guitar pro 4 e import edip (bütün enstrümanlarıyla beraber) kendisi editleyip arkadaşa "şurayı şöyle yap daha güzel olur" mayetinde yollayabilir.ben importladım ve ritmde neyin yanlış olduğunu anladım sanırım.noktalı notalardan fazla kullanmış.(sanırım ölçüyü tamamlayabilmek için.) (ama ritm perte kaymış.)
güzel hoş tabi.ama profesyonel kısmını anlamadım :-P[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.

[Bu mesaj -tnG-Portnoy tarafından 07 Eylül 2005 00:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 06 Eylül 2005 23:50 tarihinde demiş ki:
bununla elektirik paranı ödedinmi?

ya bi saattir bakıyom anlam çıkaramadım :lol: ne demek bu?[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...