Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Birkac soru

thesadpaladin

Öne çıkan mesajlar

1- City of Heroes® Hero Gear Kit'i almalımıyım.Bana ne yararı olur.

2-City of Heroes® CD-ROM ile City of Heroes® Collector's DVD Edition arasında ne fark var.City of Heroes® Collector's DVD Edition alınca oyuna girebiliyormuyum yoksa sadece City of Heroes® CD-ROM ilemi oyuna girebiliyorum.

3-1 ay bekleyip CITY OF VILLAINS mı alaymı yoksa ona gerek yok mu?

4-City of Heroes® Game Time Card da neyin nesi.Bunu alınca oyuna doğrudan girebiliyormuyum.

5-ADSL ile ilgili sorun hala devam ediyormu

Pardon biraz cok ama yardımlarınız icin tesekürler
Sosyal ağlarda paylaş

Sadece oyunun key'ini satın alıp, oyunu ise sitesinden indirdiğim için, 1, 2 ve 4. soruların hakkında hiçbir fikire sahip değilim. ADSL ile oynayan arkadaşlar var ama sorun yaşadıklarını duymadım şu sıralar. Zaten sorunun çözümü burada var. Şimdi CoV konusunda zaten bu topikte yazacağımı yazdım. Ayrıca fikrimi soracak olursan CoH almanı öneririm...[signature][hline]Gyokuche neden sen?

Hatalıysam 0536 213 03 23
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thesadpaladin, 06 Eylül 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
1- City of Heroes® Hero Gear Kit'i almalımıyım.Bana ne yararı olur.

2-City of Heroes® CD-ROM ile City of Heroes® Collector's DVD Edition arasında ne fark var.City of Heroes® Collector's DVD Edition alınca oyuna girebiliyormuyum yoksa sadece City of Heroes® CD-ROM ilemi oyuna girebiliyorum.

3-1 ay bekleyip CITY OF VILLAINS mı alaymı yoksa ona gerek yok mu?

4-City of Heroes® Game Time Card da neyin nesi.Bunu alınca oyuna doğrudan girebiliyormuyum.

5-ADSL ile ilgili sorun hala devam ediyormu

Pardon biraz cok ama yardımlarınız icin tesekürler

1-hiç bir yararı olmaz,gereksiz.
2-aynı şey sadece içinde bonus birkaç parça eşya ve oyun içi özel bir item var, birde daha pahalı tabi.
3-coh al alış,rahat rahat oyna cov v,zati 30$.
4-kredi kartından aylık çektirmek yerine bunu satın alıyosun,numarasını girip kaç aylık aldıysan o kadar açık kalıyor acc.
5-arada takılıyor ama diğer mmo ların yanında hiç denebilir.[signature][hline]The one side moon is always dark.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...