Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tozlu sayfalarımdan bir kaç yazı

Lexius

Öne çıkan mesajlar

Sana duygularımı nasıl anlatsam bilemiyorum. Kelimeler yetersiz geliyor bana. Pencereden dışarı bakıyorum. Camda yansımanı görüyorum sanki yanımdaymışsın gibi. Kokunu hala hissedebiliyorum. Sesin kulaklarımda. Camın ötesini görmeye çalışıyorum. Ama yetersiz kalıyor gözlerim. Bir anda öyle buğulanıyorki , akan her damla yaş yağmur oluyor. Akıyor o camın üstüne. Ve sen yavaş yavaş siliniyorsun ordan. Camı açıyorum. Odayı bir toprak kokusu kaplıyor. Kokun siliniyor. Yağmurun sesi , gök gürlemeleri sesini unutturmaya yetiyor. Son sözlerin şimşek oluyor çakıyor bir anda hafızamda. " Beni Unut!!". Bunu sen istedin aşkım. Camdan kalbimde yerin yok artık. Pencereyi sen açtın. Artık yok kalbimde adın. Senin değersizliğini ben bugün anladım...

Güneş ilk ışıklarıyla göz kırpmaya başlamıştı. SAhildeydim. Elimde son yudumu kalmış biram. Titreyen parmaklarımda dumanı tüten son sigaram. HAyat isli bir pencereden bakmak gibi geliyordu bana. Dalgaların hışırtısı , martıların sesi kulaklarımda çınlıyordu sanki. Sonra içimdeki sesi duydum. BAna güçlü olmam gerektiğini söylüyordu. Son yudumumu aldım. Şişeyi yere hızla fırlattım. DAğılan şişe sanki benim kalbimdi. HEr parça benden kopmuştu sanki. Gözlerimden yaşlar süzüldü bir anda. Elimle silmek istedim yüzümü. Ama yapamadım. Dökülen her damla yaş seni içimden atıyordu. Hatıralar teker teker yok oluyordu. Herşey o yaşlarla gözümün önünden aktı gitti. Sonra derin bir sessizlik çöktü üstüme. Kendi lanetimi kendim yazmıştım. KAderin tuzağına düşmüştüm. Ama yılmadım. Hayat daha güzel olacak bundan sora buna eminim. SEnsizlik bana ölüm gibiydi artık bana yeni bir yaşam...

Hüzünlü kış gecelerinde yanımda olmanı isterdim. SEni beklerdi gözlerim. SEni arardı tenim. Geçen her dakike benden birşeyler götürüyordu. Önce sen gittin hayatımdan. Sonra yaşma sevincim. Şöminede yanan ateş içimdeki sana olan aşktı. Ta ki o pencere açılıp deli rüzgar esene kadar. Aşkın o ateş gibi söndü gitti. DAmarlarımda son kez akıyor aşkın. Tıpkı bir zehir gibi. Kalbim dayanamıyor artık bu zehire. Hızla atıyor. Yalvarıyor sanki dursun diye. VE sonunda durdu. Kalbim senin için atmıyor artık. Başardın. Son satırlarımı yazmamı sağladın. Beni yalnızlığıma hapsettin. Elveda aşkım...

Umarım hoştur :)[signature][hline]Viva La SémiH

Sosyal ağlarda paylaş

Başka bir yorum yapmak istiyorum aslında, okuduğumda beynimde dalgalanan duyguları açıklayacak bir kelime gurubu için tarıyorum hafızamı; ama yok.. İskeletimsi parmaklar tek bir sözcük yazabiliyor yorum olarak. Hoş.
(:[signature][hline]Cevap 42...
birşeyler..

[Bu mesaj Eshevar tarafından 07 Eylül 2005 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...