Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE bankadaki paraların silinme meselesi

blackforest

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu bankanızdaki paraların silinmesi sanırım premium ile ilgili çünki cafede ne kadar premium üye varsa hepsinin paraları duruyor ama diğer üyelerin bankaları sıfırlanmış benim de asıl charımın bankası duruyor(ama para yoktu o başka ) ancak pazar charı olarak kullandığım ve paralarımın bulunduğu hesabın bankası sıfırlanmış KE için biriktirdiğim 300m e yakın para gitmiş ama gold barlarım duruyor Allahtan :) o yüzden bankadaki paralarım nere gitti diye topic açmacağınızı umarım sevgiler saygılar[signature][hline]Blackforest
Ares= 54 mage 20k np
48 asasin 0 np :P
xenon=52 Priest
Cyper=49 priest
Sosyal ağlarda paylaş

bu adi gmler ke gelmeden bir hafta once official da anket actilar ke geldiginde paralari ve np leri sifirlayalimmi diye.. ve bu anketin sonucu kullanicilarin verdikleri oylar ile hayir olarak neticelendi.. bu serefsizler buna ragmen money wipe yapip bi suru insanin magdur olmasina yol actilar.. ki ke gelmeden bir gun once ben yaklasik 1 milyar lirayi item a yatirdim.. ertesi gun girdigimde herkezin parasi sifirlanmisti. kimileri shouttan selling my ass pm me offers die bagiriyodu yani :D .. en cok ta gercek parayla scroll alip satarak gecimini saglayanlara uzuldum. yazik ya.. 2 scroll fazladan satalim ke'nin masrafi ciksin die resmen sctilar icine ko ekonomisinin..

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 18:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BeAx, 07 Eylül 2005 18:24 tarihinde demiş ki:
Priest Chitin Shell +3
3 gold bar
50 veya daha fazla Bus
""""""""""""""""""""""""" Bes
"""""""""""""""""""""""" Str,İnt,Dex... Bns

Bendede Bunlare Gitmiş Höyt ya :S :(

oha :S
benimbu kadar itemlerim gitse kafayı yerdim

[Bu mesaj Aware3 tarafından 07 Eylül 2005 18:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blackforest, 07 Eylül 2005 18:16 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar bu bankanızdaki paraların silinmesi sanırım premium ile ilgili çünki cafede ne kadar premium üye varsa hepsinin paraları duruyor ama diğer üyelerin bankaları sıfırlanmış benim de asıl charımın bankası duruyor(ama para yoktu o başka ) ancak pazar charı olarak kullandığım ve paralarımın bulunduğu hesabın bankası sıfırlanmış KE için biriktirdiğim 300m e yakın para gitmiş ama gold barlarım duruyor Allahtan :) o yüzden bankadaki paralarım nere gitti diye topic açmacağınızı umarım sevgiler saygılar

alakasi yok. premium uyeligim var ve para silindi.[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

gold premium var ve inn deki tüm paralar silindi. prem veya değil farketmio. İşin kötü tarafı dün lunar olma ihtimali yüzünden tüm parayı inn e bırakmıştım ve gb lerin silinme ihtimaline karşi gb'leri coinse cevirmiştim. Total zarar 1,7b.
1Bardak soğuk suyu olan varmı?[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

said:
wsadad, 07 Eylül 2005 18:32 tarihinde demiş ki:
benim 1.7b zararım olsaydı bir bardak saguk su yetmez kendimi bogazın serin sularına bırakırdım :D

nefis espri :D ... iteme yatircaktiniz paralari uyanik davranip.. gecmis olsun.. ben biliodum bunun olacagini ona gore davrandim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
madnmad, 07 Eylül 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
said:
benim 1.7b zararım olsaydı bir bardak saguk su yetmez kendimi bogazın serin sularına bırakırdım :D

nefis espri :D ... iteme yatircaktiniz paralari uyanik davranip.. gecmis olsun.. ben biliodum bunun olacagini ona gore davrandim..

cok merak ettim. nasil bu kadar uyanik olup bilebildin boyle bir seyi?[signature][hline]lütfücüğüüüm!
Sosyal ağlarda paylaş

duz mantik.. bu adamlar anket actimi silinsin mallar die acti? direkt sunu dusundum bunlar bu anketi actigina gore silecek paralari goz gore gore sonucuna bakmayalim paralari onlar yemeden biz yiyelim.. bu herifler ne zaman kullanicilarin ne dedigini umursadi ki simdi umursasin... 1 tane hell breaker wardi 1.2b civari para.. 1 tane daha hb aldim nasilsa degeri dusmez unique'in die, oturdum asagi budur..

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 18:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tosun_pasa, 07 Eylül 2005 18:40 tarihinde demiş ki:
said:
madnmad, 07 Eylül 2005 18:36 tarihinde demiş ki:
said:

cok merak ettim. nasil bu kadar uyanik olup bilebildin boyle bir seyi?

Hislerime tercüman oldun hocam. bunu yazan ellerin dert görmesin.[signature][hline]Name : Aeran
Clan : T®
Lvl : 6x
Class : Kasar Hood
Nation: El Morad
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...