Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu KE çok güzel yaa

towerr

Öne çıkan mesajlar

said:
madnmad, 07 Eylül 2005 18:03 tarihinde demiş ki:
ke guzelse aysel gurel'de guzel.. muzeyyen senar'da guzel.. afedersiniz dotumde guzel yani o zaman.. daha ne diim ben.. :D

sn millete laf atmaya devam et ...[signature][hline]Okul acılıo 5x de kaldık :( bi de LGS var hay [/b]ÇİÇEK BÖCEK[b]
Sosyal ağlarda paylaş

valla kendı acımdan konusom guzel olmus kı zmnla alıscaksınız bana gore cunku ben japkoda oynadıgım ıcın bıraz tanıdık gelıo ama orada lvl 31 ken bı +3 cleaver bı +1 mırage bunların +sıs ne den dusuk dıosanız ona yetıodu dexım :D:D[signature][hline]nıck:izmir
server:ares
job:blade master
lvl:6x
np:4xxx
Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaslar kimse kusura bakmasin ke'nin 3d motoru ve fizik motoru tek kelimeyle berbattir.. (fizik motoru warmi oda tartisilir) collision detection dedigimiz bi olay wardirki bu da simulasyon esnasinda karakterlerin ve modellerin birbirinin icine girmemesini saglar.. (ornegin iki karakter ayni noktada ustuste duramaz, yada iki nesne icice gorulmez) tum modern oyunlarin fizik motorlarinda bulunan bi ozelliktir.. ama ko'da bunun zerresi yoktur.. tabi oyun yinede zevklidir neden? cunki pk sistemi cok guzedir.. seridir.. kullaniciya sanki rpg deilde fps oynuyomus hissi verebilmektedir.. bundan oturu de bu oyun tercih edilmektedir. yoksa olay grafikte olsa lineage2 unreal'in 3d motoru uzerine kuruludur.. ko'ya basar hemde kac defa :D..
iki tane dandik model eklemisler die ke guzel olmus demeyin.. modellerdeki poligonlar ciplak gozle tek tek sayiliyo texture'larin rezulasyonu 128x128 :D

[Bu mesaj madnmad tarafından 07 Eylül 2005 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...