Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE Client Full Download

Dexteriyus

Öne çıkan mesajlar

Link bende çalışıyor. Ama açamayanlar için offical sitenin download bölümünde var oradan indirebilirsiniz. Ama bazen yoğunlutan dolayı bazen indirmiyor. Ara sıra deneyin. Ben henüz işte olduğumdan deneyemedim.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus

[Bu mesaj Dexteriyus tarafından 07 Eylül 2005 08:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Schwenzing-ho, 07 Eylül 2005 08:44 tarihinde demiş ki:
bende ko zaten yüklüydü,şu anda launcherdan çalıştırıp normal bi şekilde patch gibi indiriyor,sormak istediğim ise bunun bir problem olup olmadığı,çünkü uyku problemi olduğu için yazılanları pek anlayamadım da :D

size verdigim link launcherla ayni dosya zaten, ama launcher uzerinden nedendir bilmem daha yavas indiriyor, he dersen zamanin var sana kalmis. ben burdaki sabirsiz arkadaslara yardim etmeye calisiyorum. :-p
Sosyal ağlarda paylaş

patchi inidrdim 63 mb lik olanı virüs yok ama acmıor :DD bozuk dosya dior ... ula kasperskyın tanımadıı bi virüsmü vardı acep :DD[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

launcher sapitti o zaman. :-p
k2nin uprade icin kullandigi ftpsi burasi;
ftp://download.knightonlineworld.com/knight/upgrade/
Launcher otomatikman en son versiyonu kontrol eder ve yeni versiyon gelmisse onu indirir.
KEden onceki en son versiyon 1.288 idi (patch1288.zip). Simdi bu yeni KE patchini (patch1298.zip) launcherin otomatik olarak yuklemesi lazim, yukluyorda en azindan bende.
Fakat su an serverda asiri yuklemeden kaynaklanan bazi problem olabilir. Ama sonucta bu patch1298.zip yukleyecek her ne olursa olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...