Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE nin en kötü yanı bence

Joey

Öne çıkan mesajlar

Başlığı çok pis açtım yanlız tam yerinde bıraktım :D
neyse konuya devam ediiim
şimdi bildiğiniz üzere KE de unique takıları upgrade edebiliyoruz.
ben oyuna girer girmez gördüğüm şey herifin teki kekuri ring ini +6 yapmııııış ve pazar kurmasa kimse bu adamda ne olduğunu bilemez. Şimdi gm ler atıyorum parayı bastırana(veya arkadaş(lar)ına) ROL +8 veya ROM +8, iron neckleace +8 verirse bu adamı kim nasıl öldürür? bence artık bu takılarıda göstermeleri gerek ki gösterseler bile haftaya millette ROL +8 görürsek hiç şaşmam
Oyuna girdiğimde pfil anvilin yanındaydı ve sürekli beyaz ışık yanıodu
Bundan sonrasını siz düşünün[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

nasip..[signature][hline][ quote ]Khezad, 08 Haziran 2004 22:19 tarihinde demiş ki:
Bilgisayarla pirinç pilavı yapılıyomuş. İnternetle daha doğrusu ama bende 56k var o yüzden yapamıyom adsl ile yapılıyomuş. Ama 56k ile yapmak için bi program çıkmış. O programın adı nedir? Lütfen söyleyin... [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jabba, 07 Eylül 2005 13:09 tarihinde demiş ki:
Sizde yapın..

Hiç bir şekilde bu kötü değilki..Eskiden en iyi olanlar yine en iyi olucak orta olanlar yine orta olucak..Onların takıları geliştikçe sizinkilerde gelişsin.Tek onlara yapılmış birşey değil ki bu yenilik..

fiyatlar düşücek dediler sence ROL 25 gb iken bunu +6 yapan bir herif 25gb yemi satar?
herkeze yapıldı bu yenilik evet ama gm lere parayı bastırana daha bi güzel yenilikler beraberinde gelio bunu anlayabilirsin adam bir +8 scroll için para alıosa (kaldıki bu adamların para açı olduğunu herkez bilio) ROL +8 verip daha fazla para almayı tercih eder.
Ortalar yine orta kalıcak ama önceden öyle yada böyle kaliteli bir adamı öldürebiliyoduk şimdi bu tarz unique itemleri takıp adamın kanı 8000-9000 küsür olursa ben bu adamı nahsıl öldürürüm?
Bu arada ben bi tane rol parası toplayana kadar ömrüm geçer (ticaret yap derseniz ben ticaretle para kasıp lycaon staff aldım ama yüzlerce kişi tanıyorum 100m kasabilmek için günlerini harcayan adamlar var bu server da .)

Biraz uzun olucak ama son bişey daha
kaldıki ben bir rol aldığımda bu adamların itemleriyle benim (mage) olarak bir resist i fazla olan bir adamı öldürmem saatlerimi alır . o itemlerde resist gayet fazla zaten :D bide +8 lerini düşünmek istemiyorum[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 67xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...