Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu ke de yenilikler neler

Wayne

Öne çıkan mesajlar

eft exp fazla gelcekmiş .... cıkan itemlerin cıkma olasılığı %50 olcakmıs .... bi harpyden mirage verya shard cıkma ihtimali var .... öldüüğünde az exp gitcek bunnu gibi şeler var denilior ..[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

ya arkadaşlar oyunu resmen basitleştirdiniz yani öldügünde nasıl daha az exp gider ?? %5 gider şaşmaz o şimdi küsüratlı şeyler felan gelecek ayrıca mirage shard diyosunuz onlar o kadar etkili olmayacakkk üzgünümm onlar ko'nun cleraverı sword breakerı gibi olacak yeni itemler gelecek?_? caktınızmı kotfteyi[signature][hline]NicK:ReDBaRoNN
Server:Cyhper
LeveL:5x
np:Daha kasamadıq
Sosyal ağlarda paylaş

ben caktım şimdi .... o zaman şimdiki shard kodaki sword gibi olcak .... yeni glene itemlerde shaardın yerini alcak ? cakmısmıyım ?[signature][hline]Name: UltraslanTr
Nation: Paper Mage
Job: Paper Mage Flame/İce
Level: 53
Clan: Online2
Server: Beramus
Np:1.3K

Sosyal ağlarda paylaş

bi abim demişki

Eğer bana bir darkvayne veririsen ;
5 aydır beraber olduğum ,gün içerisinde saatlerimi beraber geçirdiğim,kankam dediğim adamı unutur ,senin kankan olurum.Tanımam onu bir daha ,yeter ki darkvayne ver bana.Çünkü ben bunun bir oyun olduğunun farkında olmayan aciz ,aptal bir bebeyim....[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

önceden ko da dmg sınırlıydı 1535 dmg pek geçilmezdi normal sartlarda, o zaman burda 2000 dmg i rahat vurabilmekten söz edioruz ki o zaman 1 vurusta adamları kesersiniz oyunda orantısızlık oluor sharddan daha iyi silahlar gleicekse 140 dmg lik bi dagger tek el ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...