Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KE nin + ları - leri

iamLight

Öne çıkan mesajlar

:) önjelikle ke cok daha ucuz olajak dc sorunu olmayajak(mechul) lvl atlamak cok daha kolay olajak.ögrein breet de harpy felan war.kestigin bi worm den shard bile cıkıo yane.ark beta sından sölüo breet de mirage düşürmüş :) bunlar + ları - leri olarak cok fazla kişi oynamak isteyecektir benje :)[signature][hline]Dünya Keranesinde bakire diiliz ama tecavuz edenler war !!!
Sosyal ağlarda paylaş

(kestigin bi worm den shard bile cıkıo) abartmayın bu kadar wormlerden en fazla +8 stilleto +8 wood staff +8 maul çıkıyo başkada bişiy çıkmıyo diger çıkan itemler +3 +4 +6 gibi degişiyo ama hepsi oyuna yeni başladıgınızda kullanabiliceginiz silahlar bi lvl 55 veya bi lvl 60 bunları kullanmaz o yüzden bunlar 100 k 200 k gibi fiyatlara satılıcak brethte mirage çıkarttı dedigin olay ise harpyler linatede ve sanırım gelicek k.e dede harpylerden mirage düşücek ben beta serverda 6 tane mirage düşürdüm harpylerden miragelerinde o kadar pahalı olabilicegini sanmıyorum[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:6xxx
Clan:InTouChaBl3
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage +1 7m-5m arası olacak :)
Sheller 10-40m
elixir 4m-7m
salamander at çöpe
tek anlamadığım olay chitinler 4m rogue chtin hala warrior 3m fln işte yeni başlyayan biri bile en ii itemlere sahp olabilir[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

bence +ları beta testini oynayanlar faydalanıcak ben bossların respawn yerlerini çok ii ögrendim bütün haritaları ezberledim betayı oynamayanlar veya myko japko gibi serverları oynamayanlar ilk başlarda çok zorlanıcak[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

aga bana shard çıkarsa varya off offofffffff
bişi demiorum :d
halay çekerim yeminle[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

k.e da 3 tane upgrade çeşidi var low grade middle grade item ve high(nasıl yazıldıgını unuttum:D ) grade item örnek olarak high grade item (iron bow,elixir,raptor priest impact, shard,mirage) bunlar sadece bus la upgrade edebiliceginiz şeyler diger upgrade scrollarla upgrade edemiyorsunuz middle grade iteme örnek olarak (iron x,viper staff,kukry,vs.) bunları 100 kya satılan middle grade item upgrade scrollarla upgrade edebiliyosunuz low grade iteme örnek olarak (sword breaker,wizard staff,assasin dagger) bunun gibi itemleride 10 kya satılan upgrade scrollarla upgrade edebiliyosunuz... (oyundaki upgradeler hakkında bilgi vermeye çalıştım yanlışım varsa düzeltin..)[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lupin, 07 Eylül 2005 08:58 tarihinde demiş ki:
ula kafayı yerim bana mirage cıkarsa :))
n
nie kafayı yiyosin ki :D farkeden biişci olmıcak 7m den satıcan 10m shell alıcan +1 işte farketmeyecek
neyse :D bende master olurum inş.
betakini yaptık shell set bi boot helmet :D kaldı
defender of the lord neyse lycoan hammer böyle bi set hmm 180m gibi bişi böyle bi priest oh$[signature][hline]Job:Kasar Post
Sosyal ağlarda paylaş

Birde fark ettiniz mi bilmem ama item kiralama diye bir olay var. Sen kiralama scrollunu buluyorsun. Sonra alıyorsun item'ını veriyosun npc'ye. İsteyen oradan kiralıyor. Bize de sürekli gelir oluyor. Ayrınntulaını bilmem ama öyle. Ayrıca bu +8 item olayı sadece test serverda var. Tam versiyonda yok. Zaten test servera girdiğinde yazıyor; şu kadar kat fazla xp., şu kadar kat fazla drop rate gibi. Yani orjinalde olmayacak bunlar. Lotto diye ve her canavardan çıkan bir item var. Aynı abyys gibi çalışıyor. İçinden herşey çıkabilir ama en çok kek çıkar:)
Bir de gene fark ettiniz mi bilmem ama upgrade bölümünde olan bir yenilik var; tam olarak nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını bilmiyorum ama sanıyorum diablo'daki gibi bir kaç item'ı birleştirip ortaya daha güzel bir şey çıkarmaya çalışacağız.
Daha bir çok şey varda şimdi işim çıktı. Geri kalanını daha sonra yazarım :)[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

bankadaki paralar gitmiş ama çantandakiler duruomuş öyle söyledi sabah giren bi arkadaş sadece onamı oldu acaba yoksa herkezin mi gitti?[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 66xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dexteriyus, 07 Eylül 2005 09:33 tarihinde demiş ki:
Birde fark ettiniz mi bilmem ama item kiralama diye bir olay var. Sen kiralama scrollunu buluyorsun. Sonra alıyorsun item'ını veriyosun npc'ye. İsteyen oradan kiralıyor. Bize de sürekli gelir oluyor. Ayrınntulaını bilmem ama öyle. Ayrıca bu +8 item olayı sadece test serverda var. Tam versiyonda yok. Zaten test servera girdiğinde yazıyor; şu kadar kat fazla xp., şu kadar kat fazla drop rate gibi. Yani orjinalde olmayacak bunlar. Lotto diye ve her canavardan çıkan bir item var. Aynı abyys gibi çalışıyor. İçinden herşey çıkabilir ama en çok kek çıkar:)
Bir de gene fark ettiniz mi bilmem ama upgrade bölümünde olan bir yenilik var; tam olarak nasıl kullanıldığını ve ne işe yaradığını bilmiyorum ama sanıyorum diablo'daki gibi bir kaç item'ı birleştirip ortaya daha güzel bir şey çıkarmaya çalışacağız.
Daha bir çok şey varda şimdi işim çıktı. Geri kalanını daha sonra yazarım :)

Hyr %3 artırıyordu zaten drop rate ler ama mykod dan biliyorum 1 saat harpy yap rahat 1 mirage çıkyıor[signature][hline]Job:Kasar Post
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Diablo_Angel, 07 Eylül 2005 09:08 tarihinde demiş ki:
k.e da 3 tane upgrade çeşidi var low grade middle grade item ve high(nasıl yazıldıgını unuttum:D ) grade item örnek olarak high grade item (iron bow,elixir,raptor priest impact, shard,mirage) bunlar sadece bus la upgrade edebiliceginiz şeyler diger upgrade scrollarla upgrade edemiyorsunuz middle grade iteme örnek olarak (iron x,viper staff,kukry,vs.) bunları 100 kya satılan middle grade item upgrade scrollarla upgrade edebiliyosunuz low grade iteme örnek olarak (sword breaker,wizard staff,assasin dagger) bunun gibi itemleride 10 kya satılan upgrade scrollarla upgrade edebiliyosunuz... (oyundaki upgradeler hakkında bilgi vermeye çalıştım yanlışım varsa düzeltin..)

doğru anlattın ama up etmeye zamanım yoktu benim :)[signature][hline]zoru herkes basarir, imkansızı ben :D ScsBg
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum2.knightonlineworld.com/viewtopic.php?t=66566

Ya Allah için okumuyorsunuz offical forumları sonra burada konuşuyorsunuz ben burada 2-3 kişi hariç kimsenin doğru düzgün bilgi verdiğini görmedim zaten..[signature][hline]Jabba

Sıfatlar ve ünvanlar gelip geçici şeylerdir!..

[Bu mesaj Jabba tarafından 07 Eylül 2005 10:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

I do not know anything about all this, but i do want you all to stop spamming the forums.

Everybody just posts and spams the forum with all the same matter.
All threads about this subject will be deleted without notification.

When the official announcement comes from KOL Admin, you will all know what is going on.

Thank you for understanding.

w00t

Ne demiş bu herif ingilizcemiz basmıyor bizimm bi acıklasana[signature][hline]NicK:ReDBaRoNN
Server:Cyhper
LeveL:5x
np:Daha kasamadıq
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ReDBaRoNN, 07 Eylül 2005 11:33 tarihinde demiş ki:
I do not know anything about all this, but i do want you all to stop spamming the forums.

Everybody just posts and spams the forum with all the same matter.
All threads about this subject will be deleted without notification.

When the official announcement comes from KOL Admin, you will all know what is going on.

Thank you for understanding.

w00t

Ne demiş bu herif ingilizcemiz basmıyor bizimm bi acıklasana

Forumlara ke hakkında fln spam yapmaları durdurun çok fazla fln olduğun dolayı işte herhal yetişemiolar ve 2. de bu tür topicler direk silinecektir hiç bir uyarı olmadan dio sonrakinde KOL Admin resmi bi duyuru yaptığı zmn ne olup bittini anlıcaksınız ... w00t ...[signature][hline]Job : Elemantal Lord
Nation : Karus
Nick : BesT
LwL : 61
Race : Mage
Np : 8k +
Server : Ares
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...