Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sabahcık knightcı paticikler buraya

findor

Öne çıkan mesajlar

Herkese günaydın :) bi sabah başlığımız olsun diye şey ettim.
diez e giremiyorum uykumdan kalktım sırf np kasarım bu saatlerde bağlantı rahat olur diye ama girmio :([signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

bencede adamlar test serverını kapamadan açmazlar ki zaten alakası yok diez e girmior
sen girebiliomusun diez e diablo ?
diğer serverlar giriyo beramus felan[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

hıı anladım bide şey sorucam
bu başlık gereksiz yersiz mi durdu forumda .
hani şey istedim sabah gelenler buraya gelsin ilk istedim[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

ii ibakalım :D
bu arada bende diezdeyim :D eski klanım carnage çok sağlam adamlar vardı ama mahallede kafeden gençler geldiler dediler escape alt klan kurcaz yardıma gel çıktım arkadaşlarım için miss gibi klandan :D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

47 levelle benimi kascaksın puahaha
başka sabah paticiği yokmu ?[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

Konuya biraz geç katılmış olabilirim. Günaydın herkese. Dün gece geç saatlerde Diez 1 de apos dönerken alttan bir uyarı geçti. Server down KE. Tam hatırlamıyorum çünkü çok hızlı oldu ss bile almadım. Sanıyorum server'lara tek tek yükleyecekler KE'yi. Bakalım bugün sonunda göreceğiz durumu.[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
evll, 07 Eylül 2005 07:48 tarihinde demiş ki:
ben o msg yi aldim alali pc basındayım surf yapıyorum sıkıntıdan :( ...uykum var ama gozume uyku gırmıyo bu ıs bı cozume kavusmadan yenı haber alanlar plz yazsın bısıler

aynı durumdayım o yüzden findora lvl kastırıyom areste :D assonra ss geliyo :D dk tepesindeki son halimiz :D[signature][hline]ID: Diablo_Angel
Nation: Karus
Lvl: 5x
np:6xxx
Clan:InTouChaBl3
Server: diez
Sosyal ağlarda paylaş

Tam böyle yeni lvl atlamışım. Sağlam adamlar bulmuşum. Güzel güzel apos dönerek % 21 yapmışım server down. Ya ben ne zaman böyle güzel güzel lvl kasmaya başlasam server down veya adsl down. Gene dün belki inanmayacaksınız ama DM keserken tam herşey hazır partiye başlayacağız karşıma şu çıkıyor "Dis. Server". Sonra 1 saat girmeye çalış. Bu arada ben kesmiyorum DM'i. Ben sadece heal veriyorum.. Diez düzelirse inşallah bu akşam bir lvl daha atlarım :)[signature][hline]Server: Diez1
ID: Dexteriyus-Holydexteriyus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...