Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online Server Kurmak Isteyenler

Sphere

Öne çıkan mesajlar

biliyorum 2 grubA ayrılcaz orc and human die :D kascaz kascaz:D cz de sevişcez sora :D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

Database yi yarattıktan sonra yapmanız gereken şeyleri ben arkadaşa msn den anlattım güzelce.İsterseniz msn konusmamıza bakabılırsınız.
rapidshare ye wordpad halinde upload ettim.İsteyenler bakabılır.Sırasıyla anlattım arkadaşa.

http://rapidshare.de/files/4647234/Msn_Konusma.doc.html

Ilerde işim olmazsa sırasıyla tek tek yazıcagım .Server kurmadan account acmaya kadar.[signature][hline]Caglarus
Sosyal ağlarda paylaş

1 . database serveri kur

2. next

3. local computeri sec ve next

4.Create a new instance of SQL Server,or install Client Tools tıkla ve next

ADINı ve kampanya adını yaz next

6.yes de next

7.Server and Client Tools seç ve next

8.next

9.Typical seç ve next

10.Use the same account for each service.Auto start SQL Server Service seç

11.Mixed Mode yi seç ve şifreyi gir

12.NEXT VE KUR[signature][hline]Caglarus
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sphere, 02 Eylül 2005 19:33 tarihinde demiş ki:
Restore database de Sagla tıkla edit ...... diyo.Sonra oraya USe sql server aunc.... seciceksiniz .Kullanıcı adına sa yazıyosunuz şifre bos kalacak.Altta Always prompt for login .... işaretleyip tamam diyorsunuz.

ehuehueh kulalnıcı ad sa şifre boşluk:) neyse ben dağıtmeyem siz kurun kardeşim sphere yardım etsin herkese bir server kampanyası başlattık...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

yav beyler birisi şu knight online.rar ı bi uploadlasın nolur çalışmıyo rapid shareden indirdiğim bi o eksik kaldı bütün dosyalar tmm nolur biriniz uploadlayın şunu[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sql olmadığı için bütün dosyaları indirdim sap gibi bekliyorum :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

şehir neresi ?
bursada olan hrkese her türlü teknik program desteği verilir.[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...