Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aldığım ahlaksız teklif

DioNea

Öne çıkan mesajlar

[spo1=teklif]http://img330.imageshack.us/img330/8169/20058311714462rd.th.jpg[/spo]

Name: ALSHARO
Nation: Karus
Lvl: 6x
Np: 5xxx
Clan: KarusAngels
Server: Chyper

[Bu mesaj DioNea tarafından 06 Eylül 2005 19:21 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DioNea tarafından 06 Eylül 2005 19:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ewet arkadaşlar fakat bana da bu tip teklifler son 3 gün içerisinde 4 yada 5 kez geldi sanırım. utanıp ss bile almadım ama adamlar utanmıyo bi de diyolar ki ayni şekilde trade yapacaz sen koyacan ve de ok leyecen sonra ben sana olmuşunu werecem diyorlar ve hatta hatta adamlar +8 garantisi veriyorlar yani bir noktadan sonra da güleyimmi yoksa söveyimmi durumuna düşüyor insan. böle insanların eksik olduğu zamanları hayal ediyorum ama çok şey istiyorum sanırım , eklemek istediğim son şeyse bunların üzülerek türk([b]bozuntusu) [/b]olmasıdır.[signature][hline]Ölümün bile zevkini çıkar..........
Sosyal ağlarda paylaş

bende buziye katılıom.. sapıklıq edioalrsandım hani bazı bayanlar war oyunda F....2 gibi onlara ahlaqsılık oluo die ama biz bu teklifi hemen hemen hergun duyuyoz yoq dupe proqramı aldım falan die bende diomki bende de war dupe proqramı sen wer bana itemm düpe leyeyim diorum adam soruma bile cwp weremio :D[signature][hline]Bir Gün Her Kez "ORC" Olacaq
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...