Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim rock'cu kim metal'ci kim hip&hop'cu, kim ne sever?

tAKA

Öne çıkan mesajlar

metal , death metal , gothic , soft rock , rock , pop , türkü , türk sanat , anadolu rock , doom metal , black metal , heavy metal , nue metal , alternative rock , alaturka , r&b , hip-hop , rap , reggae , arabesk...

Bu basligi acmamin amaci patilerin daha cok ne dinlediklerini ogrenmek, kim ne tur muzikten hoslaniyor, kimin zevki nedir ne degildir.

Mesela ben daha cok rap - reggae - pop severim ama hayatim o yonde degildir, ne olsa dinlerim takildigim bir tarz yok.

ama öncelikle:
renkler ve zevkler tartışılmaz, tartışılmamalı.
[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life

[Bu mesaj tAKA tarafından 05 Ağustos 2005 19:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

rock ve tarzları - metal[signature][hline]Voic3
arcane, 14 Ocak 2005 10:17 tarihinde demiş ki:
kola kokulu parfüm olmamalı, içecek hali bile yeterince tehlikeli.üstüne bir de bayanlar parfüm olarak kullanmaya başlarsa kendimi kontrol edebileceğime garanti veremem

Fistan, 19 Ocak 2005 23:53 tarihinde demiş ki:
en iyi süt bi ineğin memesine eğilip cork cork içine cekmektir.ama yıkiycaksın önce memeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

Birde ekleme yapmak istiyorum:

Bu katagoride en çok sevdiğiniz sanatçı hangisi?

Hangi sanatçının Türkiyeye gelmesini istersiniz?[signature][hline]34'life.
fun, music, events = life

[Bu mesaj tAKA tarafından 05 Ağustos 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi değil de kaliteli olanları dinlerim (bunun için bir sürü kalitesiz şey dinlemek gerekiyor :( ühühü ama olsun napalm)
Viking metalden, emo ya, shoegaze e her türlü müzik mevcut ama electronica, indie falan büyük zevkle dinlerim

Eb sevdiğim değilde kimi dinliyorum şu aralar: Şu aralar Kilowatts and Vanek, Frou Frou, Azure Ray, Múm dikdörtgenine sıkışıp kaldım...
Kim gelsin kim gelsin, Cocorosie gelsin ama büyükçe salonu olan bir evde en fazla 15 kişiye konser versinler :)[signature][hline]Yazdıklarımla ilgili bir soru(/n) olması durumunda "özel mesaj" atarsanız daha hızlı yanıt alırsınız. mono-blog
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...