Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

davulcu arkalar bakın

Rocko

Öne çıkan mesajlar

Saçmalamayın..

Ayrıca nie davulcu arkadaşlar bakıyor..

Burak gürpınar a hayranlığı olan arklar bakın die yaz..

Baktım hiç gereksiz bişi naabıcan burak ın davulunu söyle sana hazırlıyayım kral setup...

Sarhoşum lan ne var :) zuhahua[signature][hline]Bir Arnavut Ciğerinden Daha Fazla Sevdiğim Birşey Varsa Oda 2 Arnavut Ciğeridir..
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben bu forumdaki hesabımı bu yüzden silmek istiyorum.konuyla alakası olmayan şeyler söyleyen insanlar yüzünden.adam çıktı "burak boş davulcu" dedi herkes te pirana havuzuna atılmış kanlı et parçası gibi buna saldırdı.halbüki konu neydi?burağın tomu.adamın da niyeti bu zaten sizi kızdırmak.he deyin geçin abicim neden böyle gazsınız?[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca derinliklerini naapacan anlamadım baştan aşşağa saçma bi topic.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
-Bence Drimtitır insanın kendine yakışanı giymesidir.dünyada bissürü grup var ama neden Drimtiytır çok tutuyo?çünkü onların hepsi gıcır gıcır ibanezler,tama lar,yamahalar,kurzweil ler giyiyolar.lan ben de giysem onları bana da verirler.para yani.
Sosyal ağlarda paylaş

ne saçmalıcam.
topiğe bak "derinlikleri nedir?"
aynısından mı alcan?[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

ayrıca söyliyim o 2 tomun ölçüleri 14" x 12" ve 16" x 14".al bakalım ne işine yarıcak.sinire kestim gene bu forumdaki düzensizlikten.[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

helelooy loy loy looy kibar yarim esmerim. :rock:[signature][hline]Vatandaşa sorduk: Dream Theater NEDİR?
Roberha TEMO(½)
Sosyal ağlarda paylaş

redalhoor tamanın sitesinde bile tom tom yazıyor floor tom daha kalını tom tom diye bişey yok tonları çok hoşuma gidicem var mı aynısı alıcam[signature][hline]Generals gathered in their masses,
Just like witches at black masses.
Evil minds that plot destruction,
Sorcerers of death's construction.
......
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...