Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sayın alan yetkılısı

Tranquill

Öne çıkan mesajlar

bu mesajı gecenlerde patıcıkde gordugum bır hack olayı ustune yollamayı uygun gordum bu msj da hıc bır kotu dusuncem yok
eger bılmeden bır yanlıslık yaptıysam uzgunum ama ozur dılemıyorum sadece arkadaslarımı uyarıyorum bunun yaptıkları sızce devam mı etsın hacklesınmı kandırsın mı mılletı sıze soruyorum cvp werın .....[signature][hline]Nick : Tranquill
Lvl : 5x rogue
Server : Beramus
Np : 10x
Clan : yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili arkadaşım sana dedik ya o hack olayında suçlu olan ve hack yapan jade değildi...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
fastreload, 05 Eylül 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
kağıt uçak en güzeli

ekonomik hem...
Sosyal ağlarda paylaş

Kişilerin özel bilgilerini afişe etmemelisin, yoksa jade bu konuyu seninle ulu orta bir yerde de görüşebilirdi. Haksız mıyım? Bilhassa mail adresi ve soy isim kısımlarında....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.

[Bu mesaj KaKsi tarafından 05 Eylül 2005 20:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Daha önce de bu konu tartışılmıştı ve kandıran tarafın Jade olmadığı anlaşılmıştı....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Tranquill açtıın diğer topici okudum ama kilitlendiği için bişi yazamadım ve sana burdan şunu sölemek istiyorum.

Jade_Real bu oyunda şu ana kadar tanıdığım en namuslu en yardımsever ve en iyi arkadaşımdır önceden tribulanın açtığı topicide okumuştum ve daha topici açmadan jadenin suçsuz olduğunu biliyordum. Jadenin öle bişi yapması imaknsız ve bundan sonrada hiç bie zaman yapmıycaktır.
Ve tranquill senin açtıın bu topicde gerçekten çok kötü bir şey bir özel msj ı bir foruma yazmayı bırak jade senden charını almak istemiş ve bunu çok normal bir şekilde istemiş. Ayrıca bu oyunda jadenin önerdii yöntem harici charını satamazsın!

Ve burdan bu konuyla ilgili diğer arkadaşlarada sesleniyorum lütfen bir daha gerçekten iyi ve hiç bir suçu olmayan insanları suçlamayın.

[Bu mesaj Lord_Gunthar tarafından 05 Eylül 2005 20:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben PaTRiot dan çıktım jade abla(yeşim abla ) severis sayarıs terbiyesizliğe kerek yok msj gördüm ve şikayetimi belirttim sildiler ayrıca o olayı o yapmadı sadece aracıydı char satılırken satmak istemiosan sana kalmış[signature][hline]Job:Kasar Post
Send : 7xx
Server : Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...