Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En Sevdiğiniz Vendor

arcenoid

Öne çıkan mesajlar

ya o kadar vendor geziyoruz fln filan ama ben mrk ettim. en sevdiğiniz vendor hangisi. benim yasbal :D
ha bide milli noter veronica var. moradondaki tüm satışlara şahitlik etmiştir.
misal
x= do you sell xxx
y= yes
x= how much?
y=xgb do you buy ?
x= yes
y= ok ! come veronica :D[signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

yokmu ?[signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Sosyal ağlarda paylaş

Benim sevdiğim moradondaki sundries :)
Bi de veronica onda o kadar opal varken sevmezmiyim.:D[signature][hline]Jr__/Beramus/hack yedi ...
TT__/Deimos/n00bz/51 oldu bıraktım :(
Yaklaşık 6 aydır lvl kastım.Şimdi geriye dogru Baktığımda hiç 60+ olmamanın ezikliğini yaşadım son kez 60+ olmak için kasacağım belki olurum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
asiiiiiiiii, 05 Eylül 2005 21:58 tarihinde demiş ki:
en sevdigim vendor magic anvil 24 saat calıso valla gık demeden gm lerden işletmesını ıstesem verirlermi? :D

:D nabacan lo orayı. bana yasbalı versinler gelene gidene kazık atayım :D[signature][hline]Ben post kasan birisiyim. en son seviyeye gelip lvl 60 poster olduğumda tum forumlara postnova postdancing ve arcpost vuruşlarımı yapıp sizlerin postlarını ele geçireceğim. Bazıları böyle düşünüyor....

Sosyal ağlarda paylaş

:D bence verirlerde adamlar itemlerini yaktıkları zaman kaç orda hele bide shardı +8 basıyorsa veya raptoru +8 e basıyorsa hiç durma :D:D:D:D:D[signature][hline]Server: Beramus
Nick: yumiyumi
Clan: Sync_Master
Character : Barbarian
Np : Durun Daha 62 Olmadan Yok NP Neyim :D(
Lvl : 5x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...