Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu ==???

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

said:
DjHellioN, 05 Eylül 2005 02:58 tarihinde demiş ki:

Off bee moradonda ne demek cz2 diye geçiyo bilmiyomusun :D savaşmış yok diha neler coştun eyice :D

tabii cnm biz geçen moradonu bastık... captain kunabarlla selamlaştık :D... sonra anvili kırdık +8 item yağdı... yaa yaaa :O[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DjHellioN, 05 Eylül 2005 03:12 tarihinde demiş ki:
Ne diyosun abi sen, bana +10 unique filan düştü bir kaç tane acayip

Yaa sorma... bende inventory doluydu alamadım....

*!Geyik yapmaktan bıkar sandalyesinde sızar kalır..*[signature][hline]Server: Diez
Nick: Catastrope
Clan: Türk
Speciality:Shadow Vain
Job: Assasin
Lvl: 6x
np:Abiiiii Tünele giriyom abi sesin gelmiyo... :D
Sosyal ağlarda paylaş

kekolar ben bi kere 60 olmadan savaşa girmiyorum üsdtelik oyuna cz de başlayım cz de bırakıyorum bu gibi şeylerle işim yok benim gördü merak ettim sordum eğer siz bana yeni başlıyo diyosanız gelin BERAMUS arenaya kimmiş yeni göstereryim[signature][hline] :rock: !!!DO YOU UNDERSTAND ME !!! :rock:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ya bıde 1 dekı we 8 de kı skıller nedır ...

Valla 8 i bilmiyorumda 1deki, abyss eyes abyssin alt katlarındaki yaratıklardan düşüyo pot kullanıyomuş gibi koyup kullanıyosun oraya bilmemkaç saniyeliğine stealth kullananları görebiliyosun...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...