Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu ==???

BADDAL

Öne çıkan mesajlar

arkadaş yeni başlamış belli nerdeyse sabah savaşalrında hiç orclar kazanamıyo kazansa bile gidimiyoz ztnde...çünkü fuk map pianaya giderken yokuş yukarı gidiyo orclar ve tabi önünü göremeyince insanalara yem oluyoz.ancak insanlar saldım çayıra mevlam kayıra aşşağı salıveriyolar kendilerini doru brethe iniyolar ztn:)gece yarısında ara sıra gidiyozda sabahleyin hiç gidemiyoz...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 04 Eylül 2005 16:51 tarihinde demiş ki:
BADDAL gamershell deki tüm resimler için birer konumu açacaksın,hepsini tek topic te topla bari.

amauahha koptum yine...buzini dediği gibi bunları sitede bizde görüyoz ama hepsi için ayrı ayrı topic açmıyoz...:Dbari hepsini bir topicte gamershell die yazıp koyarsan daha ii olur..[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
Sosyal ağlarda paylaş

sabah savaşları dedinde aklıma geldi

yaklaşık 1 ay önce Karuslar nadir görülen bir olay başardı :D ve pianayı bastı :D(aresde)
elmoradlar hemen karusların önünü çevirdiler ve novalamaya başladılar sabahın köründe (04:00) başlayan bu savaş öğlen 1 2 de anca bitti bütün GM ler sızmıştı
acaba böyle bi savaş bi daha oldumu :D
Sosyal ağlarda paylaş

invade ettigin sehrin cyrstalini oldurebiliyorsun ve yerine baglı olarak
piana cyrstal ilk oldurmede 200 np
10dk sonra 200np ve ondan sonraki her 5dk icin 100np veriyor
asga dakini oldurursen 25 np veriyor
şehirlerin zorluguna gore yani

Moradondakini olduremezsin Moradon barış şehri (dolayısı ile istila gibi birsey henuz soz konusu degil)[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 04 Eylül 2005 16:54 tarihinde demiş ki:
sabah savaşları dedinde aklıma geldi

yaklaşık 1 ay önce Karuslar nadir görülen bir olay başardı :D ve pianayı bastı :D(aresde)
elmoradlar hemen karusların önünü çevirdiler ve novalamaya başladılar sabahın köründe (04:00) başlayan bu savaş öğlen 1 2 de anca bitti bütün GM ler sızmıştı
acaba böyle bi savaş bi daha oldumu :D

bitanede buglu savaş vardı sabah 4 te başladı direk pianaya gittik gece 19:30da bitmişti bayya np kasmıştı karuslar...bi kezde insanlarda olmuştu...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden ya yenii başlamış heralde :Pp bu bedir diyo dünki çocuk bile biliyo onun ne olduğunu[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

Çözemedik galiba, lagdan kimse görünmüyor. Adam sanki tek başına almış şehri....[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav bu oyunun tanıtım görüntüsüdür ordakide GM dir buda daha server açılmamışken çekilmiş bi SS dır başka mantıklı bi açıklaması yok yani...[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

hahhaha daha ilk defa mı oynuyorsun oyunu :D
her zaman öle olur biz onların bölgede np alıyoz onlar bizim bölgeye geçtiklerinde onlarda np alıyor lar varmı başka sormak istediğin :D[signature][hline]Server : Beramus
Nick : ::shIChi::
Np : 248522xx
Clan : InfaMouS
Nation : El Morad

[Bu mesaj onimaus tarafından 04 Eylül 2005 19:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Konuyla alakasız ama 42 tane speed pot nasıl taşıyor

Arkadaşım dedim ya bu gamershell in gösterdiği bütün resimler GM resimleri oyun tanıtımı yani o yüzden GM istediği kadar taşır speed pot :)[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BADDAL, 04 Eylül 2005 16:34 tarihinde demiş ki:
PEKİ ben niye hiç morodondaki cristalde göremedim aynı şeyi
yoksa olduda mı biz görmedik_?

Off bee moradonda ne demek cz2 diye geçiyo bilmiyomusun :D savaşmış yok diha neler coştun eyice :D[signature][hline]İşte Bunu Seviyorum=Plaklar
What do you do?
Yat the u you do
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...