Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nedir bu Aresten cektigimiz....!!!

kamikaze

Öne çıkan mesajlar

rolback konusunda konuşan çok haklı habire restrt atılıyo servera geçende maradonda diamond ring aldım sonra hmn dc oldum girdim oyuna ring yok off heralde dupemiydi derken bi baktım bankada gbler duruyo:)ama adamdan çok ucuza almıştım şimdi ulaşamıyorum işte bu çok kötü bir durum[signature][hline]NAME:vvarlock_35
NATİON:karus
LVL:64
NP:32xxx
CLAN:almelibre2
SERVER:ARES

[Bu mesaj vvarlock tarafından 03 Eylül 2005 21:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın malach,aynı dertten muzdaribim..ama çok fazla ölmedim allahtan..fakat günlük 20-30 dc adamda saçlarını döküyo..lvl kasmıorum ztn bn de abyss kasıcam ke gelene kadar sora lvl kasmaya devam ederim artık..[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iisi ne bilio musun o anda yapılcak..lagı gördüün gibi pc nin reset tuşuna atlicaksın..başka yolu yok exp kaybetmemek için..hele ki 50 lvl üstüsün sen bide..%15 ne demek yaa..ama bak bu dediimi unutma bi daa karşılaşırsan böyle yap..[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

benim levelim düşük ama rogue yim kasmakta çok zorlanıom tabi sizin kdr olmasa da ben de şuanki lvl ime çıkalı 2 hafta oldu yüzde üç üm şuan. %40 a çıktım sonra lvl düştüm %15 e çıktım % 20 e çıktım tekrar en az 5 6 kere lvl düştüm şuan lagdan öldüklerim olmasa şuanki lvl imin en az 4 yükseği olurdum...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...