Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bp nasıl savaşmalı

uruklurtz

Öne çıkan mesajlar

said:
KaSiMPaTi_1, 02 Eylül 2005 15:55 tarihinde demiş ki:
Soruyu cvplıyorum BP olmayın kardeşim ya belamısınız nesiniz alla alaaaaa.....

İşimiz gucumuz yok BP lerlermi ugraşıcaz ya... Başlıcam malicesine, tornementine, debuff'ına milletten cure dilenmekten adımız cıkacak...

+99
yaw en sinir olduğum sınıf ztn tam nova townda atıyo parazit veya maliceyi nova atcam heves kursatkta kalıyo neyse atsam bile sonra mutlaka wara,sine veya bpye mutlaka yatıyonn....bir gün yusuke ile karşılaştık czde teketek... (ben öleceğimden eminim)dont attck dedi ok dedim.... sonra golemleri gitti bende takipteyim...golem kesiyodu bende yandakilere dalmaya başladım..tek tek kesiyom lvl kasıyom bu hayvan kendi slotundakileri bitirmiş gelmiş yanıma bende goleme dalarken nova attım görmeden yusukeye denk gelmiş... yusuke !!!!! yaptı ve tourment+ ve utanmadan ben kaç maya başlarken parazit attı biyerden golem biyerden o takip ediyo... tam town çekerken 1 koydu can dip nerdeyse arkasından golem koydu acımadan gitti bizim exler:(

hem zarar hem ziyan adamalr toptan asmalı bunları bak ben sattım çarı...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 02 Eylül 2005 20:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoRn3RoTh, 02 Eylül 2005 20:21 tarihinde demiş ki:

+99

....bir gün yusuke ile karşılaştık czde teketek... (ben öleceğimden eminim)dont attck dedi ok dedim....
hem zarar hem ziyan adamalr toptan asmalı bunları bak ben sattım çarı...

abi czde orclarla yada humanlarla konuşuluyormu?(gm deilsen)[signature][hline]LuciferTR
lvl 61
kasar hood
xgenon(human)
np:50xxx
clan:judges
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 02 Eylül 2005 20:32 tarihinde demiş ki:
said:
KoRn3RoTh, 02 Eylül 2005 20:21 tarihinde demiş ki:

+99

....bir gün yusuke ile karşılaştık czde teketek... (ben öleceğimden eminim)dont attck dedi ok dedim....
hem zarar hem ziyan adamalr toptan asmalı bunları bak ben sattım çarı...

abi czde orclarla yada humanlarla konuşuluyormu?(gm deilsen)

adama dalmadı ordan analdım mal yoksa acımaz keser ta..k geçtik adamla üsütüste fln oturuduk yani ...dont attck demedi !'^+%!&^!&/!/'/! yaptı anladım benim yanıma gelip dalmayınca......[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 02 Eylül 2005 20:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KoRn3RoTh tarafından 02 Eylül 2005 20:52 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lucifertr, 02 Eylül 2005 20:00 tarihinde demiş ki:
erkekçe yalansız dolansız hilesiz

walla diezde oynayanlara sor yada bir dun yolun duserse diez cz ye senide bekleriz partye. sende seyredersin bizim gibi yandan.[signature][hline]status: blocked
server: diez
job: mage
nation: karus
level: 6x
np: 35xxx
clan: yok onu bulamadım işte :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...