Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gta3 vice city kıl bi sorun

Brad

Öne çıkan mesajlar

Beyler yardım edebilecek biri var mı ya gta3vice city pc
kaçıncı alışım 4 kere fln deiştirdim hala hepsinde 2 cd de üzerlerinde 1 ve 2 yazmalarına ramen ilk cd çıkıyo....oyunu oynayamıorum bi türlü....nası çözecem yaa netten indirebileceim no cd crack fln war mıdır nasıl bulabilirim???
saolun...
Sosyal ağlarda paylaş

vice city nin cracklerinin tekinde açıklama gördüm kopyalıyosun ordaki dosyayı (gta nerdeyse oraya) sonra 2.cd yi takıyosun oyunu açıyosun bidaha cd istemiyo da galiba senin sorunun başka sende sadece 1. cd mi var ben tam anlayamadım yani oyunu yükleyebiliyomusun[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||
Sosyal ağlarda paylaş

iyide ben evde denedim hatta 10 - 15 crackı denedim her yerden fakat açılmıyo yine Cd istiyo ve kazaa dan arattığım bi crack de öyle yazıyodu eğer sende olduysa bi yardım edebilirmisin bide hangi dosya ismini söyleyebilirmsin.[hline]Build your army and Declare war to innocent with me.
Happy is the one who says i'ma Turk!
|||i=icq||| === |||m=mail|||
Sosyal ağlarda paylaş

ya şöle anlatayım...
bende 2 tane il cd den war...ama oyunu radio station ı kapatarak tam yükledim...oyun yüklü yane ama oynayamıorum...
grugtavccd die bi dosya indirdim...onu extract ediorum ama daha dorusu edemiorum
-unknown method no files to extract fln dio...we oynayamıorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...