Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DownLoad

TheDukeWillIAm

Öne çıkan mesajlar

Adam Bilgisayarın kasasına tekme atıyor ondan sonrada bozuldu diyor bu karpuzu balkondan atıp param parça yapıp sonra neden parçalandı demek gibi bişi :D:D:D:D:D[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Immortal_Courage
Clan: Freedom®
Character : Barbarian
Np : Kasacaktık Char Puff Oldu Adılar Elimden Charı (HACK)
Lvl : 6x
Tek Rakip : suisuisui
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım elimden geldiği dilimin döndüğü kadar anlatayım sana öncelik le directX in son versionunu ( bildiğim9.0c olcak ) yüklemeni tavsiye ederim onuda www.microsoft.com/downloads dan indirebilirsin daha sonra oyunu kurduktan sonra downloadları yaptıysan ve eğer start butonuna tıklayamıyorsan kısayolun üzerini sağ tıklayıp özelliklerinden hedef bulu tıklayıp " KnightOnLine.exe " den oyuna girebilirsin. iyi oyunlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

Knight Online Manuel Update

Patch 1276
Patch 1277
Patch 1278
Patch 1279
Patch 1280
Patch 1281
Patch 1282
Patch 1283
Patch 1284
Patch 1288

Update leri sirasiyla indirdikten sonra masaüstüne genişlet.Genislettigin klasorler update dosyalarini iceriyor.Sirasiyla Kopyala+Yapistir yapacaksin.Mesela masaustune cikardin ya updateleri diyelim Data klasorunden biseyi update edecek.Masaustundeki Data ya giriyorsun.Icindeki dosyalari Kopyala yaptiktan sonra C:Program FilesKnightOnlineData klasorune yapistiriyorsun.Sirayla yapa yapa KnightOnline Update oluyor.1288. patch i yaptiktan sonra C:Program FilesKnightonlineserver.ini dosyasini aciyorsun.Ve degistiriyorsun.Görünümü updateler kurulduktan sonra böyle olmali.

[spo1=Server.ini][Server]
Count=4
IP0=login.knightonlineworld.com
IP1=69.26.175.200
IP2=69.26.175.204
IP3=69.26.175.228

[Version]
Files=1288

[Join]
Registration site=http://www.knightonlineworld.com/joinus.asp[/spo]

Ayrica DirectX 9.0c

DirectX 9.0c (Bu aslinda dirextX 9.0c degil indirme programi)[signature][hline]

[Bu mesaj st3am_tr tarafından 04 Eylül 2005 12:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Malach, 03 Eylül 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
Özür dilerim çok pis sinirime dokundu direk buraya girdim..Hala sinirler tepemde..Ya %95 e düştüm kesin oooof offfff....Son kapıştığım haunga olmasa yanmazdım....

%0 ken öldüğünde %5 gitmez. Yani %95 e düşmezsin, %93-94 civarlarında bir yere düşersin. Ama exp. katlanan lvllardan birinde isen o zaman %90'ları bile bulabilirsin :) Hatta daha da aşağı düşebilirsin...[signature][hline]KaKşi: Sence Aşk gerçekten bir kumar mı?
Ranina: Rus ruletinden farkı yok..
KaKşi: O halde niye beni öldürmüyorsun?
Ranina: Yaşamak için sana ihtiyacım var. Tıpkı senin bana olduğu gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...