Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Internet Explorer 7

vimpir

Öne çıkan mesajlar

• 6 ay sonra ...
Hayırlı uğurlu olsun cracki de çıkmış.Illegal Windows için çalışıyor tam olarak crack de değil bir çeşit yanıltmaca kullanılmış.Firefox yine daha hızlı ve ilk denemem olarak söyleyeyim Firefox özentisi olmuş.

[ Mesaj 28 Mart 2006, Salı - 01:44 tarihinde, SadGamer tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

IE 7 güzel ama bazı kötü yönleri var,

Mesela yüklemek içn ürün anahtarı kontrolü gerekiyor. Buda ürün anahtarını kaydettirmemiş yada geçerli bir ürün anahtarı olmayan kişileri bundan uzak tutuyor.

Eğer IE kullanıyorsaız IE 7 beta 2'yi tavsiye ediyorum.

Ama eğerki FireFox kullanıyorsanız, ie 7 beta 2 firefox'un eline su dökemez, boşuna indirmeyin.

Hee bu arada IE 7 beta 2 biraz zor da olsa ürün anahtarı doğrulaması olmadan yüklenebiliyor :). Tabiki işi bilenlere ;) mesela ben öyle yükledim =))))
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende ie7 var 3 haftadır herangi ciddi bi hatasıyla karşılaşmadım eskisine nazaran daha hızlı ve daha güzel..her ne kadar sevmesemde fazla microsoft un win için kendi ürettiği program daha mantıklı gelio(nedir mantığı diceksin tam anlatamicam ama windows kullanıosam msn messenger, wm player, ie kullanmak daha rahat oluo...)

gördüğüm tek hatada bazen online olmama rağmen ie açınca nete bağlanimmi die sorması onuda try again diyerek geçebiliosunz..

ayrıca windows un ingilizce olması gerekmiyor gayette türkçe olmasına rağmen çalıştırabilioyrum..
Sosyal ağlarda paylaş

Evet TYrael o "Work Offline-Try Again" şeysi bende de çıkıyor, bağlantı bulunamadı diyor ama try again diyon oluyo.

Onun dışında yeni kuranlar popup guard'ı açsınlar kapalı olarak geliyor.

İsteyenlere kontrolsuz IE7 Beta 2 zipi gönderebilirim cdkey kontolu yok =))) gerçi burada versem sorun olur mu ki ? :)
Sosyal ağlarda paylaş

evet ilk sürümünden itibaren kullanıyorum ilk sürümünde can sıkıçı üsteki arkadaşın dedigi gibi böyle bir sorunu vardı "Work Offline-Try Again"
ancak yeni beta sürümün çıkmasıla bu sorun çözülmüş oldu yeni beta sürümünde ise bazı sitelerde geri dönme butonu çalışmıyor şuan için fark ettigim tek sorun o geri anlamda gayet güzel kullanışlı.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bendede beta2 var fakat problem bunda yani..

programla ilgili tek beenmediğim şey stop ve refresh tuşlarının kötü konumu oldu..bide meslea eskisinde yeni pencere açmak için shifte+sol klik di ya onun yerine yeni tab açmak için ne yapmalıyız bilen varsa sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

yok ctrl yle yapınca mevcut sayfayı tekrar yeni explorer da açıyor.benim bahsettiğim hmm mesela paticiğin internet bölümünü açmak istiorum ama bi yandan da konu dışında durmak istiorm ozaman basıorm shift + sol kliğe hoop açıo internet bölümünü yeni bi pencerede..

nitekim buldum mouse un scroll una bastıın zaman açılıyor=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...