Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

party görünmezligi

qwe

Öne çıkan mesajlar

ben xigenon da oynuyorum geçen gün cz de apos kesiyorduk birden bire tam ortamızda human partisi ortaya çıktı we hepimizi yere serdiler ilginç olan şey ise kimse nerden nezaman we nasıl geldiklerini görmedi we biz ölünce hep birlikte yawaş yawaş kayboldular tıpkı rogueler gibi ama onların partisinde sadece 2 rogue wardı 4 mage 1 de resser wardı yani hepsi görünmez oldu

sorum şu partiyi görünmez yapabilme diye bişii war da biz mi bimiyos yoqsa yeni bi hack mı türedi?!?!?
Sosyal ağlarda paylaş

8 kişinin içine 1 mage gelecek herkesi tp leyecek biz farkedemiyces hadi oldu diyelim ama bizi kestikten sonra tekrar kayboldular ama town ya da esc çekme gibi degil yawaş yawaş görünmez oldular diyorum hem ben de party gözü wardı lupin eyes!!
Sosyal ağlarda paylaş

saat 22:05 de masa başında uyuyacak degilim demi bu oyunda nelerin döndügü hakkında az da olsa bilgimiz war ama biraz daha ugraşırsanız bu konuyu da patlatırsınız şüphem yoq amaben ne gördügümü bilecek bilince sahip biriyim
Sosyal ağlarda paylaş

aga banada oluyo bazen
eslantta koşuyorum böle bütün aposlar arkama takılmışlar.
bi bakıyorum ekrana beyaz tavşanı takip et yazıyo :D[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shaklaban, 03 Eylül 2005 11:39 tarihinde demiş ki:
Bi ara dier charların skillerini kullanmaya yarayan bir program oldugunu duymustum bana saçma gelmişti ama ko bu belli olmaz.

Kendini önce bufflayan...Düşmanı chilleyen..3-5 ok poison ok sallayan..Sonra yanına gidip (swiftlemiş tabi kendini) cleave atan bi warrior iyi fikir :-)[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Aware3, 03 Eylül 2005 11:11 tarihinde demiş ki:
bak şimdi şöyle olmuştur
bi mage sizin oraya gelip herkesi tp lemiş (1 mage hariç)
sizi öldürdükten sonra dier mage herkesi tp lemiş ve başka partyleri dağıtmaya girmişler
benim fikrim bu

bencede[signature][hline]!!!DO YOU UNDERSTAND ME !!!
Sosyal ağlarda paylaş

Malach dediği program var bende biliyorum ama hiç kullanmadım[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
findor, 03 Eylül 2005 11:52 tarihinde demiş ki:
aga banada oluyo bazen
eslantta koşuyorum böle bütün aposlar arkama takılmışlar.
bi bakıyorum ekrana beyaz tavşanı takip et yazıyo :D
muhahah
moralim bozuktu kopardın beni saol valla...[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...