Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

troll king

erayyirik

Öne çıkan mesajlar

bende çok yapmıştım :D ama town yolunca 4 tane aralıkla 1920 heal bekliodu geyik olmuştu :d[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
erayyirik, 03 Eylül 2005 15:34 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar ben yapmadımki allah allah ben mageim.ben kendi canımı zor kurtardım hemde km getirdi iblmiom orda bekliodu.ama nedense guardlar trool kinge dalmıodu.townda 10-15 kişiyi nidirdi tek koyuşta

Guard dalmaz tabi..Canını moradon pazarından mı almış adam..[signature][hline]Char : Maara
LVL : 5x Buffer/Healer
Clan : TnT
Server : Ares (grrrr...)
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadıım lvl 45 mageim arkamda raven harpy taa townun oraya kadar geldim guardın dibinden iki kez geçtim adam dokunmadı bile bu eslandaki guardlara bişe olmuş galba.hiç niye town çekmedin deme eklimdweki son şiişeyi kullanmıştım ve 60 canla geziodum yani towna çekemiodum
Sosyal ağlarda paylaş

geçmiş olsun birinci ölüşümde yarım saat boyunca swift istememe rağmen swift vermemesi ve benim ölmeme.ikinci kez ölüncede yerden kalktıktan 5 dakka sonra rez lammı demesi bende ii ce çıldırdım tabi bu sözlerden sonra tam bu gün ii kastım diye sevinirken 2 kere öldüm yaa he unutmuşum bi de z ye basıp büyü atınca troll daha yakındaymış ona vurmuşum bi kerede ondan öldüm yani bi günde 3 kez öldüm:(
Sosyal ağlarda paylaş

ben bişe demiyoom yaptığınız ks güzel bişeymiş gibi burda zevkle anlatıyosunuzz sizleri şiddetle kınıyorum[signature][hline]Name : ChaLLeNgE_tr
Nation : Karus
LeveL : 6x
Clan : artık clan yazmak yok :P
Server : ares

:D koptum valla :D
xxx: selam bişey sorabilirmiyim kardeş
ben : buyur sor
xxx:abi benim diezde novacım var ama göbeğinden kırmızı ışık çıkmıyo acaba neden
ben : zuahahahahah
ben : dalga mı geçiyon yoksa sen mi salaksın
xxx : yok abi ciddii soruyorum
:D hahahahahaha hatta poahahhahaha :D
Sosyal ağlarda paylaş

baddal bak küfür etmek istemiorum herkes okusun son bi kez daha sölüyorum ben çekmedim trolü geldiğimde towna duruodu bu1.ikincisi ben ks falanda yapmadım bu da iki.alan yetkilleri konumu kilitlermisiniz yoksa küfür etmeye başlicam sinirden.şimdi bu sözümün üstüne birileri gelir(koptum,yarıldım)gibi sözcükler kullanır.lütfen biri daha eray niye böle bişe yaptın demesin çünkü ben ne ks yaptım nede troll çektim.ben mageişm nası troll captain çekim ya bi de 45im bana dokunsa ölürüm zaten.dediğim gibi kilitleyin şu konuyu ben küfürleri saydrımadan önce
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...