Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mükemmel ötesi bi boss event daha cz ...

zzz

Öne çıkan mesajlar

hay z.çayım böyle işe bi kerede bana denk gelsin şu iş ya
rol u bana satsana 480 m param var hepsini verem :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 60xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sen şimdi gidipte bach ı bishop ubide lycaon umu öldürdün yoksa başka boss lardanmı düştü bu canımın içi itemler :D[signature][hline]Name : Marla_Singer
Server : Ares
Lvl : 62
NP : 60xxx
Job : Arch Mage (paper)
Not : Toplum diye bir şey yok, varsa da ilgim yok.
Sosyal ağlarda paylaş

duke bach(bishop=ring of magic onu kesmedim) lycaon bunlar 48lık assasin le solo yapmadım tabi 1dene 1500/300 buffer 1dene 1920healer :D gerçi o kdr human varken baya zor oldu ama hehe :D yinede olsun antares wardı adamın biri kesti kesti 100can fln kaldı artıq dokunsam ölcek bi baktım stealh bitmiş :D kabak gibi duruom arkadan orc bandit officer öptü :)[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Boss event war diye gittik cz ye belki bişiler keseriz diye ama bütün sağlam adamlar ordaydı bowla giremedik ki sadece bi tane barkk kesebildim ondanda bişey çıkmadı ah be bi kekurikekukaka denk gelseydi zaten kekuri yüzük te lazım master olacaz ahhh ahh
Dip Not:ben şuan oyuna giremiyorum oyun açılmıyor acaba Ke mi geliyor bu boss event falan hiç hayr-ı alamet deil[signature][hline]Nick= SnOw_MaGe
Level= 59 (En sinir bozucu lvl)
Clan= Deathless
Server= Ares
Irk= Karus
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...