Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Nasıl Bir İştir????

Balik_ekmek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar beramustakı charımla uzun suredır oynuyorum bayadırda sıfremı degıstırmedım su an hala oynuyorum yanı oyuna gırebılıyorum ama gecen premıum alayım dedım power up storeyı actım ve wrong password hatasınla karsılastım. daha sonra sıteye login olmaya kalktım oyuna gırdıgım sıfre ıle sıteye gıremıyorum.
Yanı olay kısaca sudur; Su an oyuna gırebılıyorum sıfrem hıc degısmedı ama aynı sıfre ıle sıteye gıremıom ben sıfremı fln degıstırmedım (sakın web sıfren baskadır fln demeyın) bu bı ara power up store da olan sorundan kaynaklanıyo olabılırmı? bu sorunumu nasıl halledebılırım pre almak ıstıyorum alamıyorum gm lere ulasabılecegım bır maıl veya msn adresı warmı acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

valla sitede iki bölüm var
edit game paswordd
edit web site paswordd sanırım
demekki farklı şifreler[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Balik_ekmek, 01 Eylül 2005 09:39 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar beramustakı charımla uzun suredır oynuyorum bayadırda sıfremı degıstırmedım su an hala oynuyorum yanı oyuna gırebılıyorum ama gecen premıum alayım dedım power up storeyı actım ve wrong password hatasınla karsılastım. daha sonra sıteye login olmaya kalktım oyuna gırdıgım sıfre ıle sıteye gıremıyorum.
Yanı olay kısaca sudur; Su an oyuna gırebılıyorum sıfrem hıc degısmedı ama aynı sıfre ıle sıteye gıremıom ben sıfremı fln degıstırmedım (sakın web sıfren baskadır fln demeyın) bu bı ara power up store da olan sorundan kaynaklanıyo olabılırmı? bu sorunumu nasıl halledebılırım pre almak ıstıyorum alamıyorum gm lere ulasabılecegım bır maıl veya msn adresı warmı acaba?

If you see an "invalid password" problem when making a Power Up Store purchase please do the following procedures: 1) Log out of KOL 2) Clear your cache 3) Recreate a new password for the game/web account 4) Then go ahead and make your Power Up store purchase. This problem lies with the new design of Internet Explorer and is an interim solution. With these actions you will be able to make your purchases. Thank you.

1-Oyundan çık
2-Cache ini temizle
3-Yeni bir password yarat(umarım doğum tarihin doğrudur)
4-Alışverişini yap. Sorun Internet Explorer kaynaklanıyor bla. bla. bla.
Sosyal ağlarda paylaş

findor şifreler farklı degıl hıc degıstırmedım sımdıye kadar onceden gene aynı sıfreyle rahat rahat gırıp cıkıyordum.
dıger arkadasım bu yazdıgın gırısten sonrakı esnada oyundan cık cache ını temızle yenı sıfre yarat ! dedıgı gırıs yapamıyorumkı yenı sıfre yaratayım dogum tarıhımı bılıyorum. Ama sorun su elımde tek sıfrem war sımdıye kadar hıc degıstırmedım bu sıfre ıle su an oyuna gırıbılıyorum ama sıteye gıremıyorum. power up store da wrong pass hatası verıyor yanı k.o dan kaynaklanan bır hata war.
Sosyal ağlarda paylaş

CANIM O BİZİM ARKDAŞA DA OLDU şifre deiştiriyim derken 60 lık asasin gitti GM e dolu mesaj atmamıza rağmen geri gelmedi ÜSTÜN DE 20MİLYAR VARDI yalan atmıyorum dupe ile bir 20milyar vardı YaNİ GM İN BANLAMAMASINA rağmen 20milyar boşa gitti çok üzüldüm :=([signature][hline]!!!DO YOU UNDERSTAND ME !!!
Sosyal ağlarda paylaş

ama hyr ben su an oyuna gırebılıyorum fakat oyuna gırdıgım sıfre ıle sıteye gırıs yapamıyorum.
şimdiye kadarda hiç sifremı degıstırmedım yanı anlıcanız benden kaynaklanan bır sorun yok charım duruyor hergun oynuyorum fakat sıfremı degıstırmek ıcın sıteye gırıs yapamıyorum ve bırde power up store um calısmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

BADDAL sitede en çok sevilmeyen adamlar düpeci adamlardır helal olsun 20 milyar ne diyim aferin .[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kıonu biraz dağalcak şimdiden özür dilerim ama kardeşim miss ler gibi paran var oyuna ayırcak neden böle oyuna verirsin benim tavsiyem heray verecek paran varsa wow a başla bende de olsa ben de başayacam :)[signature][hline]Post kasıo fln demeyin kardeşim özgürce yazarım içimden geleni isterseniz madalya yasağı koyun...
Sosyal ağlarda paylaş

Ok boyle bir cakısma oluyor , sebebide farklı bir member ile web entry nin karısması

Bu konuda yapman gereken sadece ve sadece tek bir sey var
GM bulacaksın ve bunu aynen soyliyeceksin (zaten onlarda boyle bir acıgın farkındalar) sana yeni bir sifre verecek ve 48 saat icinde web e giris yapıp premium alabileceksin[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lord_Aurain, 01 Eylül 2005 11:36 tarihinde demiş ki:
said:
kıonu biraz dağalcak şimdiden özür dilerim ama kardeşim miss ler gibi paran var oyuna ayırcak neden böle oyuna verirsin benim tavsiyem heray verecek paran varsa wow a başla bende de olsa ben de başayacam :)

canım kardesım param war veyahut yok ben bunu oynamak ıstıyorum wow u sevmıyorum belkıde? renkler ve zevkler tartısılmaz ben tek basıma oynamıyorum arkadaslarla berabre cafecek oynuyoruz ve benım param olabılır ben wow a gectım ya dıgerlerı? bunlarıda bır dusunmek lazım...
w00t arkadasım gm e msg attım ama bana gerı verdıgı cevap senın hesabını check ettım ve gayet duzgun calısıyor yazdı tekrar attım cevap gelmedı bunu dıger bır premıum olan arkadasın accountundan customer a attık bu gm ı baska turlu nasıl bulabılırım?
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili Balık ekmek kardesim

bu olayın tam tamına aynısı basıma geldigi icin soyluyorum , web pageden msg atman pek ise yaramayacak (bende yaramadı) adam yok cashe leri temizle bilmem ne gibi seyleri soyluyor sırf cevap vermis olmak icin copy paste yapıyor (oda premium kullanıcısı isen)
ben careyi oyunda GM bularak cozdum konudan adamlar haberdar sadece bir GM bulman yeterli 15snde sana yeni sifre veriyor ve 48 saat icinde premium purchase edebilirsin
Kolay gelsin[signature][hline]Fresh Orange Juice Pls
Ares/w00tabulous

[Bu mesaj w00t tarafından 01 Eylül 2005 14:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj w00t tarafından 01 Eylül 2005 14:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackBox1, 01 Eylül 2005 09:55 tarihinde demiş ki:
said:

If you see an "invalid password" problem when making a Power Up Store purchase please do the following procedures: 1) Log out of KOL 2) Clear your cache 3) Recreate a new password for the game/web account 4) Then go ahead and make your Power Up store purchase. This problem lies with the new design of Internet Explorer and is an interim solution. With these actions you will be able to make your purchases. Thank you.

1-Oyundan çık
2-Cache ini temizle
3-Yeni bir password yarat(umarım doğum tarihin doğrudur)
4-Alışverişini yap. Sorun Internet Explorer kaynaklanıyor bla. bla. bla.

Bunları yaptınmı ?
Sosyal ağlarda paylaş

black sen benım yazdıklarımı ya okumuyorsun yada okuyorsunda anlamıyorsun.
güzel kardesım sıteye gırıs yapamıyorumkı cache ımı temızleyııp yenı password olusturayım benımde sorunum orda saten oyuna gırıyorum ama sıteye gıremıorum sıteye gırsem sıfremı degıstırsem bu sorun ortadan kalkmıs olur saTEN .
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Balik_ekmek, 02 Eylül 2005 10:31 tarihinde demiş ki:
black sen benım yazdıklarımı ya okumuyorsun yada okuyorsunda anlamıyorsun.
güzel kardesım sıteye gırıs yapamıyorumkı cache ımı temızleyııp yenı password olusturayım benımde sorunum orda saten oyuna gırıyorum ama sıteye gıremıorum sıteye gırsem sıfremı degıstırsem bu sorun ortadan kalkmıs olur saTEN .

Trouble logging into the site?
Please do the following:

1.goto Tools and select internet options.
2.Click the general tab
3.Select the general tab at the top of the page.
4. Click delete cookies
Sosyal ağlarda paylaş

bunu saten ben her pc yı acısımda yapıyorum kı hıc gırıs yapmadıgım bır pc de bunu yapmama gerek yok saten bazen cokıes lardan hata verebıldıgı ıcın bunu yazmıslar daha once sıteye hıc gırılmemıs bır pc den denıyorum gene aynı gene aynı gene aynı adamların datebase ınde bı sorun olmus gelmıs benı bulmus buda çiçek böcek çiçek böööööööööööööööceeeeeekkkkkk
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...