Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

championship manager 4

swiftbew

Öne çıkan mesajlar

ben bu oyunun en eski versiyonundan beri oynuyorum hepsinde de bi milli takım çalıştırdım ama bu versiyonda bi türlü milli takımlara kabul edilmiom başarılı olmasam tamam da bi de acaip başarılıyım..

acaba milli takım başına geçen var mı varsa bi yolu yordamı söleyen olursa çok ii olur
Sosyal ağlarda paylaş

yaw ben de yeni oynamaya başladım,sorununu çözemicem ama benim de bi sorum var: training olayından hiçbişi anlamadım!! nolur biri bana detaylı anlatsın ne tür training ne işe yarar,hangisini hangi durumda çok yaprımalıyım fln... :-?
ayrıca biri topici açan arkadaşa da yardım etsin :)[hline]...adeta bir yaşam tarzı !!
Sosyal ağlarda paylaş

training de bnaa da yardım yada bi kaynak varsa gösteren bi link vverin sırf bu yüzden oynayamıyorum oyunu.[hline]White_Rakkad,the Tikky ( :lol: ) 04 June 2003 16:31 tarihinde demiş ki:
Ben Tommy giyiyoruuum sen ex-port giyiyosuuun benim tişörtüm senin tişörtünü döveeeeer
Gallant, the Macho 14 June 2003 01:20 tarihinde demiş ki:
Kadın dediğin istanbul gibi olmalı, fethi zor fatihi tek
Sosyal ağlarda paylaş

www.cmturkey.com dan training hakkında bilgi alabilirsiniz şimdi anlatmaya kasamam çünkü çok seçenek var :)

Ek olarak milli takım oynatmaktan ne zevk alırsınız, bence cm nin en büyük zewki büyük oyuncu transfer etmek & küçük takımların tanınmadık yıldızlarını alıp meşhur etmek. Ama illaki yöneticem ben milli takım diyosanız şampiyonlar ligini fln almak pek etki etmiyo, kendi ligininizi üst üste 2-3 kere kazanırsanız uganda'dan bile teklif alıyosunuz :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
biz arkadaşlarla bu oyunu oynuyoruz her hafta. bugün ikinci sezona geçtik ve bana iyi bir taktik lazım. Nette diablo diye bir şey buldum ama bende nedense tam randıman alınmıyor. amc çok iyi olması lazımmış, figo, recoba, lampard hepsini denedim hala sonuç alamadım. acaba taktiğimde mi hata var? bu diablo taktiğinde offside trap vs bu tarz şeyleri ne yapmam lazım ya?

not: eevet, çok geç oldu ama belki bir ihtimal hala oynayanlar vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

bu oyundaki en iyi forveti yazıyorum.

PAZZINI.

pazzini

bunlarda benden sana oyuncu tavsiyeleri.

Lennon

montolivo

nocerino

buda takımımdı

atalanta

serie b de başladım. 30 puan farkla filan şampiyon olup serie a ya çımıştım.

5 sezonda alamadığım iki kupa vardı. biri uefa biri lig şampiyonluğu. uefa ya kalmadığım için alamadım :p şamp ligi filan alıodm ama.

lennon leeds altyapısında 16 yaşındayken almıştım.
oyuna başladığında diope diye senegalli free bi adam vardı. kalaye kadar girebiliodu. sol kanatta çok iyiydi. onun ss ini koymadım.

taktik olarakda 4-4-2 klasik. kanatları ileri ittir. 2 kanattan hucum. atak oynat. that's all :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...