Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bende bırakıyom ÇİÇEK BÖCEK

wsadad

Öne çıkan mesajlar

arkadaslar yaklasık 8 aydan beri ko oynuyorum degisik servlerde bir suru char kastım ama en cok areste Anti_Potion_TR nickli charım la ugrastım 1 ay oncesine kadar ot gibiydim. sadece level kasıyodum ama 3 hafta once Lapu_lapu adlı bir adamın clanına girdim ve gercekten ko dan zevk almaya basladım pk lar yapıyo devamlı boss kesiyorduk. 2 gun once eski clan liderim ....... bana bir complete pad verdi ben onu 103 M den sattım evdeki bilgisarayda bozuk oldugundan 2 gun cafeden giriyim dedim. cafede o kadar dikkat etmeme ragmen birisi sifremi gormus ve bu sabah oyuna girdigimde char bombostu.

arkadaslar sakın ola cafelerden girmeyin eger girseniz bile gunluk pass degistirin. 3 - 4 aylık emek bi cırpıda gitti. biraz icime oturdu... ama zaten bu sene bırakmalıydım OSS yuzunden bi taraftanda vesile oldu.

eger bu oyunu oynamayı hırs haline getirirseniz benim gibi bir durumla karsılastıgınızda gercekten icinize oturur.benim cok oturmadı ama harcadıgım emekler dusununce biraz uzuldum

yapanın kim oldugunu da buldum. birazdan cafeye gidecem bir guzel azarlıyacam ve itemler onda kalacak . Bende yaklasık 8 ay boyunca oyuna elime surmeyecem.

Bu sekilde milletin emeklerini calanlara lanet ediyorum. char hiç bir sey fakat umarım emeklerimi caldıgı için allahtan bulur diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

her gecen gun ko dan soguyan lar oluyo fakat daha cok alisanlar oluyo ben gunaha girdigimi dusunuyorum cunku oturdugum sokaktaki herkesin hayatini mahvettim.1-2 arkadasa cd yi verdim pc lere yuklediler oyunu ogredikten sonra sadece msn ile gorusebildik her gun takildigim arkadaslarla dusunun yani.daha sonra bizim bi internet cafe nin sahibi abi geldi evin zilini caldi ko nun cd sini istedi verdim ben buna bi baktım tanimadigim herkes bizim zili caliyo Ko da su nasi bu nasi muhabbetleri konusuluyo her yerde walla medeniyet getirdigimi dusunmustum ama kimbilir onlarin anne babalarindan ne kufur yemisimdir :([signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
st3am_tr, 02 Eylül 2005 11:14 tarihinde demiş ki:
her gecen gun ko dan soguyan lar oluyo fakat daha cok alisanlar oluyo ben gunaha girdigimi dusunuyorum cunku oturdugum sokaktaki herkesin hayatini mahvettim.1-2 arkadasa cd yi verdim pc lere yuklediler oyunu ogredikten sonra sadece msn ile gorusebildik her gun takildigim arkadaslarla dusunun yani.daha sonra bizim bi internet cafe nin sahibi abi geldi evin zilini caldi ko nun cd sini istedi verdim ben buna bi baktım tanimadigim herkes bizim zili caliyo Ko da su nasi bu nasi muhabbetleri konusuluyo her yerde walla medeniyet getirdigimi dusunmustum ama kimbilir onlarin anne babalarindan ne kufur yemisimdir :(

o kadar kişinin boş zaman harcamasına sebebiyet.. gerkeçkten zor.. aynı benim gibi.. warcraftı cafeye getirdim 2 yıldır millet başında..[signature][hline]http://www.turktekno.net
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...