Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SORUN BENDEMİ????

xzbit

Öne çıkan mesajlar

said:
xzbit, 01 Eylül 2005 22:45 tarihinde demiş ki:
BEN LVL 61 ARC.MAGEM ARKADASLARIM ÇATUR CUTUR ADAM KESİYOR BEN NEDEN KESEMİYORUM UZERİMDE COPLET VAR FUUL +8 SALAMANDIR +9 VE UNIQ RING BELT FİLAN VAR DAHA NE YAPMAM LAZIM SIRF NP KASMAK İÇİN FİRE OLDUM YİNE TIK YOK :d :d

walla darılma uzerine alınma ama yazıdan aklıma geldi, esege altın semer baglamıshlar ya da bulbulu altın kafese koymushlar ve benzeri cumleler...[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Buzi, 01 Eylül 2005 22:50 tarihinde demiş ki:
Eşeğe olan,bülbülle alakası yok.

yaw olan esege tabi de bulbul de olayı softlashtırsın diye yanına koydum caktırmasan hemen olmucak di mi :D[signature][hline]ottoman_prince
§ANCIENTS§
level:6x
Ares
MrProblem
OTTOMAN_EMPIRE(leader)
OTTOMAN_EMPIRE WILL STRIKE BACK soon..
Moradon serbest piyasa broker ı
i love this game!
i am waitin in the shadows to kill u
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BEN LVL 61 ARC.MAGEM ARKADASLARIM ÇATUR CUTUR ADAM KESİYOR BEN NEDEN KESEMİYORUM UZERİMDE COPLET VAR FUUL +8 SALAMANDIR +9 VE UNIQ RING BELT FİLAN VAR DAHA NE YAPMAM LAZIM SIRF NP KASMAK İÇİN FİRE OLDUM YİNE TIK YOK :d :d

ilkönce completeleri atıyosun çöpe sonra wizrd+8(en az) veya lycon+6+7 türevlerini alıyosun sonra gidiyosun captan cunnabal abimize diyosunki abi benim statları resetle.....oda tamam koçum dio ver ordan bi 15m dio...sonra resetliyon statların hepsini MP'ye veriyon..paper oluyon...sonra lvl 62 kasıyon absoult powerı açıyon ...paper olduktan sonra +7 1.seviye armorları çekiyon altına..hp bonuslu tabiki...ztn ful unique olduğuna göre doğru koşuyosun cz ye veya savaşa bir nova atıyosun topluluğa(rasgele)en az 4 adam kesiyon np coşuyo bunu hergün yaparsan listeye giriyon...karizma tavan yapıyo..sonra GM geliyo senin NP'ni 0'lıyo Gm'ye ana avret düz gidiyon iştahın kursağında kalıyo....[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
xxx=abi s.a nasılsın soru sorabilirmiyim_?
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda ölünce para gidiyomu_?
ben=ewet gidiyo...paranın yarısı gidiyo ve 50 np gidiyo np yoksa %5gider:)
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
ben=oha.çüş.lolzzzzzzzzzzzz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xzbit, 01 Eylül 2005 22:52 tarihinde demiş ki:
BEYLER SCROOLHEPSİNİ KULANIYORUM AMA YİNE KESEMİYORUM CLANLA PARTYE GİRİYORUM ADAMLAR KESİYO NP GELİYO AMA BEN YİNE YATIYOM NP GERİ GİDİYO DAGER DEFANS FİALNMI GİYSEM Bİ FAYDASI OLURMU

dag def helm giy ve git pazardan def daggerlı talai skin al..bunları kullan ölmessin....(sinlere)
ama dediğim gibi önce 62 ol absoultu aç ve her novadan önce 1 doz absoult power al %33 damgen fazlalalşcek....ama önce ppaer at şu completleri çöpe...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
xxx=abi burda cafedeki abiler eğer paran yoksa üstündeki itemler gider, seni öldüren adama geçer itemler dediler_?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
xzbit, 01 Eylül 2005 22:56 tarihinde demiş ki:
PAPER OLDUM ONUDA DENEDİM BOLE YATIRYOLAR PAPER OLUNCA Bİ KOMADA ALIYOLAR HELE SU WARIORLAR VARYA ANAMDAN EMDİM SUTU BURNUMDAN GETİRİYOLAR

pazarda kolayca bulcağın eşyaları al paper gloves+5/20def spear ve bot+5/20 def spear ı al def spear talia giy sorun çözülür ...ama czde pratik olmalısın baktın akrşıdan waririrr geliyo hmn giycen def spearları.. bzn benim gibi elin ayağına karışırsa spaer yerine club fln giyersen kaçış yok ölürsün paper olamnın ksuruda odur....kolay ölürsün...

tek np kazancı mage için nova town,town rush...vb ismi olan novayla townu basmak bombalamak en akzançlıldrı party sağlam olursa 6şar npden 50 kişi kesince tek seferde 300np gelcek..bidaha bidaha kescen np kascen...[signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LeTsGo, 01 Eylül 2005 23:04 tarihinde demiş ki:
ya beyler takas yapcam level 64 battle priestim var full+9 str ve elinde mirag sword/7/70 var bankada 300 mil para var ve 90K np si varrrr 60+ mage veya rogue ile değişcem

yeri burasımı _? git pazar alanına pöff off zzzzz....:([signature][hline]geçende sıcak bir cz gününde xxx adlı şahıstan gelen pm...
ben=a.s sor_?
Sosyal ağlarda paylaş

said:

full +8, salamander +9 hmm ilginç capslock u zaten hiç belirtmiyorum[signature][hline]hatalarından ders almıyorsan, onlardan zevk al
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaş üstüm full complate,elimdeki salamander +8 ve hem +9 hemde unique takılarım var demek istemiş :D[signature][hline]Arma imzasında demiş ki:
Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...