Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YeTeR abi ya bunca emek bosunamı şerefsizler ya...

OnuRRR

Öne çıkan mesajlar

Ya abi deli oluom ya nedir abi insan zevkine şu oyunu oynayım dio adamı hackliolar.Ya benm 2. oyunm Cypherda açtm lvl 54 assasinm war itemlerm falan iiydi.2 gün önce girdim rahat oynadm sonra cıktm ertesi gün girdim şerefsizler soymuşllar çarı abi sırf bu yüzden bütün oynama şevkim hırsım aldığım zevk kaçtı ya.Ya yokmu bu şerefsizlere karşı bi önlem.Tamm sonuçt oyun ama yemin ediyorum insanların emekleriyle oynuolar abi adamın kulagındaki +6 dex kupeyi bile almışlar nedir bu açlık nedir bu şerefsizlik artıq yeter ya....[signature][hline]Life Is Nothing Without Fucking
Sosyal ağlarda paylaş

haklısın abi ne desen az şerefsizlere..önlemi var tabii hacklenmemek için,net cafede oynicaksan güvenilir cafelerde oynicaksn,şifreyi hiç kimseye söylemiceksin,evden oynuosan antivirus prgramları kullancaksın,cafedeysen keyloggera karşı önlemini alcaksın fln die büssürü şey var alıncak önlemlerden.forumda biri başlık altında toplamıştı aratırsan bulursun orda maddelemişti baya bişey.ama bnce en garanti önlem premium servisten yararlanmak.ücretli oynayanlarda hacklendiinde itemlarla birlikte geri alabiliomuşsun paranı da.tam bilmiorum tabii bn de free oynuorum ama lvl 50 sonrası için premium şart bence illa bi bokluk çıkıo çnkü sonunda.nyse geçmiş olsun sana da kardeş..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
OnuRRR, 01 Eylül 2005 17:52 tarihinde demiş ki:
Abi yeter satıom CYPHER Serverı lvl 54 assasin %37 itemleri falan ustunde saglam turk lirasıyla satılıktır almak isteyen bana msj atsın izmir içi olması tercihimdir....

???[signature][hline]Name : cnwr
LvL : 5x (Mage)
Server : Cypher
Clan : R£B£LLiON

Baba yadigarı değil alın teri...
Sosyal ağlarda paylaş

a.q. harbi lan ne bu onurr söyle..ulan teselli olalım die acına ortak olalım die düşünüoruz bide var ya..saolasın baba ii tespit etmişsin sen de.lan onurr ne lan olm bu söyle[signature][hline] ''Onu sen açıcaksın'' dedi Usha'ya.
''Ben mi?'' nefesi kesildi.''Neden ben?''
''Çünkü benim burada kaşığı cesurca tutarak durmam lazım'' diye cevap verdi Tas
biraz sinirle.''Aynı zamanda,hem cesur olup hem de kapıyı açamam.''
''Ah tamam!''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...