Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hack

findor

Öne çıkan mesajlar

_cagri_ adlı charım diez de olan :saruman: adlı char tarafından hacklenmiştir nasıl olduysa karakter deişimi yapıcaktık ama ben şifreyi verdim oda verdi bakalım die baktık iyi güzel ama çıktım kendiminkine bi gireyim dedim şifre yanlış dedi
siteye koştum hemen oda yanlış dedi.
nasıl olduysa her şey 10 dakikada değişti ve gitti charım :(
o kadar emek boşa gitti :([signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Onlar korkutursa ben dehşete düşürürüm...
Ve sizden yada başkasından alınması gereken bir intikam varsa BEN alırım
Sosyal ağlarda paylaş

level 61 paladin ayrı ıd altında.
assasian farklı
paladin duruyo ama assasian gitti[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar ID ve şifrenizi verdiginizde D.Tarihini bulan programlar var 5dk.da buluyor d.tarihini ve internet üstünde satılıyor bu programlar... Her türlü alış verişlerde çok ama çok dikkatli olun bu oyunda herşeyin bir hack yazılımı var....[signature][hline]Name: HuRR1CaNe
Nation: Arch Mage
Job: Paper Flame/Ice
Level: 64
Clan: w00tabulous
Server: Ares
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun ne diyim. Ama kaç kere cafede kimseye şifre vermeyiiiiiiiiiiiiiin diye bağırdım di mi? Neyse olan olmuş işallah charını kurtarırsın.[signature][hline]Bence ko insanın kendine yakışanı giymesidir. Sabah uyanınca chitin shelleri giyinip holy water of temple ile saçları yana yatırsak. Blessing potionla kokularımızı sürsek. Helena ya gitsek biz hasta olmaz mı? Etraftaki orclar bana gülünce, komik bişey varsa hep beraber gülelim koçum diyip daldım...
Hobaaa tam geyik modundayım.
Sosyal ağlarda paylaş

bu adamlara sorsan hepsi müslüman insanın emeğini çalıyorlar sonra ben müslümanım ulan alacan bulnarı getirecen kozana verecen ..... verecen ..... ozaman görrüm ben onları[signature][hline]KO dünyasında gözlerini açtı o savaşmak için doğmuştu.DELIDUMRUL adını aldı kendine namına yakışırdı dürüsttü saygı duyulurdu kinciydi ama savaşçıydı.el morad diyarı dar gelirdi ona ve bir gün bir HAİN BİR TURK tarafından arkasından vuruldu.VE DELIDUMRUL OZAMAN ALLAHA KARŞI ÇIKTI.VE ÖLDÜ.ZATOİCHİ küçük kardeşi onun namını devam ettirecek.o bir kör.ama görenlerden daha iyi görüyor.onu aynı usta eğitiyor.ve onu kahpe TURK lerden koruyacağına and içti.
Sosyal ağlarda paylaş

ya deli olacam . ultima bundan daha ufak daha eski bir oyundu bu kadar hack olmuyordu. be kadar yeni scriptlere yeni korua sistemlerine ve yeni imkanlara göre nasıl bu kadar çok hack yenebiliyor bu oyunda. anlayamıyorum yani. adamlar höd diye ifre buluyorlar nasıl iş böle.[signature][hline]Server: Beramus
Nick: Arcenoid
Clan: Allaha havale Her Clana Giriyoz :D
Character : Mage
Speciality : Flame (Büyüyünce Peper Olucak)
Lvl: 5X
np: 5K :(
Sosyal ağlarda paylaş

arma aga kafe olayı değil bursaya geldiğimden beri tüm şifrelerimi değiştirdim ve evden oynamaya başladım dediğim gibi neyse kurtarmaya bakıcaz o kadar da level kasmıştık anasını satayım yazık oldu olmadı zaten orc larda başladım kasmaya :)[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

ultimada bu kadar salak bi sistem yoktu çünkü. mail sistemi vardı , mail giderse charda gidiyordu. bide ultimada bu kadar geniş bi kitle yoktu adamlar hackle fln ugraşmıyordu. dupe, speed, macro fln kullanıyolardı anca yada teot muydu neydi o tür şeyler.

konuya dönücek olursak sql den bi komut girip dogum tarihini atlatarak degiştirebiliyormuş millet şifreyi. tabii nasıl oluyo bilmiyorum.[signature][hline]unholy ownz u
*dont throw rocks when u r living in a house of glass.
Sosyal ağlarda paylaş

ultima hiç oynamadım ama ne bilim soğuk geldi bana hep

bizim en büyük hatamız oyunu insanca oynama çabamız oldu.
bizde işin piçliğinde olsaydık bizde hack etmeyi program kullanmayı öğrenir beleşten char kazanırdık ama yapamıyoruz vicdan olayı ben 6-7 ay bi char kasayım piçin teki 10 dakikada alsın yemez ben öbür tarafı düşünürüm.[signature][hline]D iğerleri acı çektirirse, ben kan kustururum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...