Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Msn mp3 ve mail sitelerine girme yasagi

Maxen

Öne çıkan mesajlar

Burayı dene istersen.. Hatta al sana direk download adresi!
Bu programı yükle ve çalıştır..

S: Program ne işe yarar?
C: Proxy ve firewall gibi zımbırtıları DELMEYE yarar :)

S: Yani?
C: Bu programı çalıştırdıktan sonra MSN Messenger'ı dilediğin gibi çalıştırır sohbetini ve hatta dosya transferini babalar gibi yapabilirsin..

S: Farketmezler mi?
C: İnan ben de bilmiyorum ama sanırsam programın yaptığı şu: Çıkış izni olmayan programları vs.'yi 80[ie'nin çıkış port'u yanılmıyorsam]. porta yönlendiriyor. Netice olarak işine yarayacaktır. Sonucu buraya iletirsen sevinirim!

said:
Jester, 31 Ağustos 2005 18:14 tarihinde demiş ki:
msne webden girmeni sağlayan siteler var, adreslerini bilmiyorum ama birileri verir birazdan, onlarla girebilirsin buyuk ihtimal.
Eğer şirket o siteleri de tespit edip, adreslerine yasak veya kısıtlama getirirse bu da çözüm olmayacaktır. :( Benim dediğim daha sağlıklı bir çözüm gibi duruyor ama umarım işine yarar..

Not: Benim işime yaramıştı :) [BilgeAdam'da MSN'e koyulan yasağı bu şekilde delmiştim ;)]

[Bu mesaj OTuRaNBoGHa tarafından 31 Ağustos 2005 18:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Burada belirttiği gibi localhost yaptım ip adresini ve potrları da 1080 e yönlendirdim.. ama bu sefer internette hiçbir sayfaya girmemeye başladı.. msn e de bağlanmıyor.. neyi yanlış yaptığımı anlayamadım[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben o programı kurdum ve çalıştırdım direk.. ayar filan yapmaman gerekiyor. yani ben hiçbir ayar yapmamıştım. sadece programı kurduktan sonra çift tıklayıp çalıştırdım. conf.'da test dedim ve test successful sonucunu aldım. daha sonra messenger'ı çalıştırdım ve muhabbete başladım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Maalesef demekki bu şirket biraz daha sağlam tutuyor portları dediğin gibi direk olarak kurup çalıştırıp ayar yapmadan da denedim ama msn e giremiyorum. ayarlarını gösteren manuelleri var sitesinde onları da uyguladım ama olmuyor.. ya çok saçma delik açılamayan bi firewall yoktur dünyada.. çözümü bilen varmı acaba?[signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death

[Bu mesaj Maxen tarafından 01 Eylül 2005 11:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bizdede olmadı maalesef büyük bi hevesle kurdum programı. :) ama bizde *msn*.* die bi web sayfasına girdiğin zaman girişiniz yasaklanmış dio büyük bi ihtimal program calısıo ama site yasaklandıgı için giremiyoruz[signature][hline]Liv Tyler
Rhekhar - Human Mage Lvl 25 - Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

ben şu msn i netten açan sayfayada girebildim ama bi türlü msn i başlatamadım yani son noktaya koymuşlar bizim yasağı... insan son noktaya kadar gidiyor sonra hayalleri birden suya düşüp hevesi kursağında kalıyor.. çok adiler ya :([signature][hline]I was lost in the pages
Of a book full of death
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...