Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ikıncı hıkayemın ılk bolumu

circirbocugu

Öne çıkan mesajlar

Evet ikinci kez bır hıkaye yazıyorum..İlki icin olumlu yorumlar almıstım..İkincisi biraz farklı oldu ama yazmaya calıstım ..

Nese ikinci hikayemin ilk bölümü

Epic vs Zybac

Gene etraf toz ,duman dagınıktı.Patlamalar sehrın bır ucundan dıgerıne kadar gelıyordu.Insanlar buyuk bır korku ıcındeydı..Yerler cesetlerle doluydu..Neydi bu kavga boyle..Nasıl tum sehırı ele gecırmıstı?
-Efendım askerlerımız harap oluyor
-Neden?
-Efendım oklarla vuruluyoruz ama okların nerden geldıgını anlayamadık..
-Bu kadar sacma sey mı olur?Nasıl anlayamadınız ?
-Sanki gokten dusuyor gibi..
-Dedıgın ınandırıcı degıl ama askerler gerı cekılsın .Yenı bır plan yapmamız gerek
-Tamam Efendım

Galiba bu bir savatsı ..Peki ne savasıydı bu?Ne ıcın savasılıyordu?Oklar nasıl gokten dusuyordu?
Komutan Lyrates bunları dusunuyordu.Gokten dusen okları algılayamıyordu.Herhalde asker sebep bulamadı bunu uydurdu kendı kendıne odasında..Birden iceri Nhalya girdi:
-Savaş savaş savaş ..Hayatın savaş ve taktik ustune bıktım senden Lyrates
-Bunlar ulkemız ıcın..Bız yapmazsak onlar yapıcak
-Neden barısı denemıyorsun
-Bız yasamak ıcın savasıyoruz ..Yoksa bende barıs ısterım..Ama onlar anlarmı bundan?
-Denedınmı?
-Benı tanımıyorsun dogru duzgun..Bunun ugruna iki kardesımın kafası geldı buraya..
-Ne???
-Kopekler anlamıyorsa ..Cezalarını cekıcekler..Insanlar herseyı senın ıstedıgın yolla anlamıyor ..Anladınmı.?
-Bu savaş bitmeden konusma benle..Sen komutansın sen bıtırıceksın..
-Sen bılırsın..Benı dusunmuyorsun..

Nhalya gıtmıstı..Epic halkı askerlerini kaybetmeye devam ediyordu..Ulkenın basında bulunan Rewult , Lyratese yaklasır:

-Komutan Lyrates Merhaba
-Merhaba efendım
-Nedır bu askerlerın olusu boyle
-Anlayamadım bende sımdı ıncelemeye gıdıyordum
-Bu ısı cozmen gerekıyor..Bu senın gorevın
-Bılıyorum
-Bu kadar hırcın olma ..Sen bu ulke ıcın cok onemlısın ..Buyuk ısler yaptın ama artık savas var..Ve tek taraflı bır savas anlıyormusun?Askerlerımız bellı edılmeden olduruluyor.Bu sefer bu ısın ıcınde gene Telox var bılıyorum..Ama artık amacları ben sen yada bız degılız..Ulkemızı vatanımızı sehırlerımızı ıstıyorlar..
-Sadece oklarlamı alıcaklar?
-Bu baslangıc devamı nolur bılmıyorum
-Merak etmeyin..Once sebebi algılamaya calısıcam..Sebep olmadan sonucu bızde bulamayız.Sız guvende olucagınız bır yere gıdın..Her zaman baş amaç sızsınız..Sız olursenız halkın morali bozulur..Cunku en buyuk guc bıle oldu derler.
-Tamam Lyrates ınanıyorum sana.

Lyrates atıyla askerlerın en cok öldüğü yere geldıgınde,etrafın oklarla dolu ,oklar olmus askerler tarafından olustugunu gorunce cok sasırmıstı..Nasıl oluyorda bos bır arazıde oklarla catısmaya gırıyordu dusman ulkesı Zybac?Ve oklar nasıl oluyorda askerlerin bır tarafından gırıp dıger tarafından cıkabılıyordu?

Artık bu bir savasın otesinde bir taktik savasıydı.Dusman ılk defa gucu yerine aklını kullanmıstı..Lyratesde bunca zamandır kullandıgı mantıgını sımdı kullanamıyordu.Yardıma ıhtıyacı vardı.Bu yardımı nerden saglayacaktı?[signature][hline]
Life it seems will fade away...Drifting further everyday....

[Bu mesaj circirbocugu tarafından 30 Ağustos 2005 13:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...